Wpis z mikrobloga

@technojezus: Przyzwyczaiłeś się do tych 2tyg że pojęcie wolność jest ci obce. Wolność tym się przejawia że człowiek może sobie iść na zakichany stadion by móc kibicować swojej ukochanej drużynie :D Nooo ale przecież zamordystyczna Rosja, gdzie rządzi Wladimir, Polaczkom nie kojarzy się z wolnością bo w TV tak powiedzieli. Poza tym, tam jest korupcja i cenzura! Jakby karwa, Polska pod tymi względami była lepsza XD Pogódź się że w tym
@GrochenMochen: dyskutowanie z nimi to jak walenie w pusty bęben. Powinni ich w pozamykać za szerzenie fermętu antyszczepowego, bo tylko dzięki takim debilom, następni debile wierzą, że szczepienia zabijają, a #!$%@? wirus to światowy spisek. Eksperci podwórkowi XD
@wojna: ale dla mnie nie powinno być żadnych lockdownów i co teraz? I tak np. chodzę sobie na silownie normalnie od ponad roku, bo wlasciciel ma w pompie antypolakow pissowskich.

Oczywiście, ze stadiony powinny być otwarte, tak jak wszystko inne, a nie wszystko pozamykane, tylko kościółki otwarte.

Ale naprawdę jak ty negujesz, ze Rosja to nie zamordystyczny kraj, to masz poważne problemy ze sobą.
Tutaj znowu ci podam fakty, które kompromitują
Pobierz technojezus - @wojna: ale dla mnie nie powinno być żadnych lockdownów i co teraz? I t...
źródło: comment_1617702256YZBdXXol7qhY6bxbsBvmXF.jpg
chodzę na siłownie


Nooo super...ty chodzisz a 100 innych osób nie może sobie na legalu iść.

powinno być


Nooo powinno! Ale nie jest...

@technojezus: Dlatego, w dobie kiedy wolność jest nam odbierana, to tak, zamordystyczna Rosija z Wladimirem na czele, jest oazą wolności! Wiem, trudno się pogodzić z tą gorzką prawdą. Otwarte stadiony, kawiarnie, restauracje, ludzie chodzą w maskach i bez...Tak, to są oznaki wolności XD