Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie pisania aplikacji, która między innymi pobiera filmy i info o nich z różnych kanałów. Jest pewien problem, bo po dodaniu danych do tabeli pojawia się wielokropek (...) przy każdej zmiennej. Jak temu poradzić? Te dane które są zwinięte to rozumiem, po co wielokropek, ale przy całkowicie widocznych?

#python #programowanie #pyqt5 #programista15k #informatyka
Spofity - Jestem w trakcie pisania aplikacji, która między innymi pobiera filmy i inf...

źródło: comment_1617669282VNakpF0eu4nE2li8pUy5ao.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czakra_odbytu: no kolejny genialny pomysł na wymyślanie koła na nowo, skoro już jest 1000 podobnych projektów i skończy się tak jak ostatni wykopowy programista który pisał silnik graficzny, zebrał masę plusów a potem stwierdził że #!$%@? ten projekt bo to bessęsu

github jest twoim przyjacielem a jak chcesz robić projekta to równie dobrze można dodać coś nowego do obecnie już istniejącego projektu, no chyba że uważasz że każdy powinien pisać
  • Odpowiedz
@paczelok: pomyślałeś o wartości edukacyjnej dla piszącego ten projekt?
Nie wszystko robi się dla "wniesienia" czegoś do społeczności. Sporo projektów to po prostu nauka.
  • Odpowiedz
Czytając komentarze tutaj można stwierdzić tylko jedno: typowy wykopek jest typowy xD


@Gezzior: znając życie to jedyne co ty miałeś wspólnego z programowaniem to jak raz widziałeś jak mama nastawia programator na pralce

@paczelok: pomyślałeś o wartości edukacyjnej dla piszącego ten projekt?

Nie wszystko robi się dla "wniesienia" czegoś do społeczności. Sporo projektów
  • Odpowiedz
@paczelok: Nie każdy ma takie ambicje, aby pisać coś nowatorskiego. Co do użyteczności - może jemu jest to potrzebne?
Nie każdy też jest alfą i omegą. Nie znamy jego poziomu zaawansowania, może taki projekt pozwoli mu rozwinąć jakieś aspekty, w których jest gorszy.
Wiem, do czego dążysz, ale nie każdy musi tworzyć SpaceX czy nowego PayPala. Sporo osób pisze klony spotify - i to też jest git.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Przecież ja to robię tylko dla siebie i głównie w celach edukacyjnych, ale wykopki jak zwykle się zesrały nawet w takiej kwestii.
Dzięki takim własnym projektom zacząłem się w ogóle programowaniem interesować, a kodowanie i rozwiązywanie problemów sprawia mi frajde
  • Odpowiedz