Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie pisania aplikacji, która między innymi pobiera filmy i info o nich z różnych kanałów. Jest pewien problem, bo po dodaniu danych do tabeli pojawia się wielokropek (...) przy każdej zmiennej. Jak temu poradzić? Te dane które są zwinięte to rozumiem, po co wielokropek, ale przy całkowicie widocznych?

#python #programowanie #pyqt5 #programista15k #informatyka
Spofity - Jestem w trakcie pisania aplikacji, która między innymi pobiera filmy i inf...

źródło: comment_1617669282VNakpF0eu4nE2li8pUy5ao.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmutnyKowboj: są to dane prosto z yt bez żadnego dodatkowego formatowania. Wszędzie indziej umieszczę te dane to jest git, ale tabela sobie kropki do wszystkiego dodaje
  • Odpowiedz
Jestem w trakcie pisania aplikacji, która między innymi pobiera filmy i info o nich z różnych kanałów. Jest pewien problem, bo po dodaniu danych do tabeli pojawia się wielokropek


@Spofity: stary przecież ty robisz GUI do youtube-dl XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paczelok: oczywiście że takiego projektu nie ma XD to na screenie to 1/10 aplikacji. youtube-dl bardzo dobrze znam, bo używam i też jest użyty w projekcie, ale na tym aplikacja się nie kończy
  • Odpowiedz
  • 44
@a231 dla zabawy chociażby, dla nauki. Nie wiem ile doświadczenia ma OP, ale np taki leszcz amator jak ja najlepiej uczy się pisząc sobie appki, które już ktoś wymyślił.
  • Odpowiedz