Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wyszalalem się czy jak??
Mam lvl 22 i od 4 lat z różowa. Nie układało się nam lozkowo i teraz jest lepiej, jednak była to może roczna praca nad tym.
Obecnie czuje pociąg do innych kobiet, wiem to normalne, tylko ja nie wiem czy nie marnuje sobie "najlepszych lat" obecnie i że będę żałował takiego życia ustatkowanego już w tym wieku...
Może jakieś starsze mirasy mi coś podpowiedzą, bo z jednej strony dziewczyna z tych materiałów na żonke, a z drugiej mam parcie na imprezy, nowych ludzi (a ona taka nie jest) itd

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #niebieskiepasek #zwiazek #rozowypasek #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606a472f82dcd1000b6c9840
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że wyszalenie się nie istnieje. Ono służy znalezieniu partnera - jak już znalazłeś to na UJ szaleć? Szalenie wygląda fascynująco tylko u innych ludzi - jak już będziesz sam to ogarniesz, że randkowanie to jedno wielkie szambo i nawet seksy tego nie kompensują. Jak dzisiaj patrzę po znajomych to najszczęśliwsi są Ci co nie szaleli.
Ono służy znalezieniu partnera - jak już znalazłeś to na UJ szaleć?


@allesisthelal: A czemu ludzie grają dalej w kasynie, skoro ugrali niezły stosik, żetonów i w opinii innych są już wyrywami ? Bo myślą, że uda się zdobyć lepsza i większą nagrodę.
@CuckCuckKlan: porównywanie ludzi do pieniędzy - gratulacje. Bardzo dojrzałe. Prawda jest taka, że wygrywają tylko ci, którym.udaje się utrzymać jeden związek całe życie - im wiecej będziesz miał partnerów tym bardziej sprana psyche, manie porównywania i szukania zawsze lepszej w opcji, a w konsekwencji samotność, bo na pewnym etapie zostają same odrzuty i trafisz 1/100 normalna wolna osobę. Już samo to, że porównałes ludzi do żetonów o tym świadczy - że
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma czegoś takiego, że się wyszalejesz, będziesz miał dość i ok, od teraz spokój. Za to bardzo możliwe, że zaliczysz kilka przelotnych związków, a potem będziesz wzdychać do tej, z którą będziesz żałował, że nie stworzyłeś trwałego związku, tylko zamiast tego latałeś za niewiadomo czym.

Jak to mówił Poniedzielski - "Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni." ( ͡° ͜ʖ ͡°)