Wpis z mikrobloga

  • 1
Hej, widziałem, że wielu z Was pomaga w czytaniu takich mapek. Noszę się z zakupem domu, dom już stoi, ludzie tam mieszkają, ale dom nie jest odebrany i funkcjonuje jako w budowie. Brakuje ocieplenia budynku.

Ale nie póki mnie jedna rzecz, dom nie jest zaznaczony na geoportal? Dlaczego i czy to duży problem?

Mowa o działce 40/12

#budujzwykopem #geoportal
visac - Hej, widziałem, że wielu z Was pomaga w czytaniu takich mapek. Noszę się z za...

źródło: comment_16176098591sOHQoT6COIyq2w6U8MQpg.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Thor1990 interesuje się jeszcze innym domem, który również funkcjonuje jako w budowie i normalnie na geoportal jest wyrysowany, więc to raczej nie to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ksiak wiem o tym, i wiem ile domów w tym kraju jest nieodebranych i ludzie w nich normalnie mieszkają. Niemniej nie sądzę, żeby był to jakiś duży problem. Zresztą ich sprawa.
  • Odpowiedz
wiem o tym, i wiem ile domów w tym kraju jest nieodebranych i ludzie w nich normalnie mieszkają. Niemniej nie sądzę, żeby był to jakiś duży problem. Zresztą ich sprawa.


@visac: kluczowe w tym będzie to co napisałem:

chwalenia się tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami.


Ci co tak mieszkają, raczej się aż tak nie chwalą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ksiak ale kto się chwali i czym? Przecież ja tam nie mieszkam. Zresztą uwierz mi, że dla niektórych 10 tysięcy, to nie jest zdyt duży wydatek ;) poza tym jest wydane pozwolenie na użytkowanie, więc z czym do ludzi :)
  • Odpowiedz
@visac sprawdź w MPZP, linię zabudowy może być nieprzekraczalna linia zabudowy lub obowiązującą linia zabudowy. Coś mi się wydaje że może być problem z miejscem w którym stoi budynek na działce. Na działce narożnej czasami jest tak że musisz się bardziej odsunąć od granicy działki wzdłuż której jest droga.
  • Odpowiedz
@visac: " dom nie jest zaznaczony na geoportal? Dlaczego i czy to duży problem?"
Odpowiadając na część pytań - IMO żaden problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tam dane nie są 100% aktualne zawsze.
  • Odpowiedz