Wpis z mikrobloga

@juzwos: @hamuj_sie_hamuj_sie: olaboga co za glupoty.
Definicja moralnosci podpieta pod genitalia, asymetryczny poglad na ich wykorzystanie przez roznych ludzi.

A te bzdury o kobietach i facebooku to juz zupelnie wyklad debila. Typowa teoria spiskowa, laczenie kropek wokol ktorych sa miliony innych kropek tak zeby wyszedl z gory zalozony obrazek.

Nie zdziwilbym sie gdyby autorzy uzywali na codzien slow "plandemia" i qanon.
@Moitessier: typowe halucynacje z niedoruchania XD Do tego typ się uważa za jakąś specjalna jednostkę, ciężko go brać na poważnie a on liczy na jakąś dyskusje XD Wystarczy sprawdzić jego inne posty. Sama pasywna agresja. Od taki smutny człowiek bez kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Złapie poklask na tagu bo większość normalnych ludzi ma tego typu tagi na czarno (ja za to np lubię czytać te wysrywy)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@juzwos: bawi mnie jak niektórzy ludzie śmieją się ze zdania hehe "żyjemy w społeczeństwie" zupełnie go nie rozumiejąc a później odkrywają że faktycznie żyjemy w społeczeństwie i się z tego powodu buntują xD

Tak, "czystość" kobiet jest wymysłem patriarchalnego myślenia który nie jest do końca logiczny i panuje z tego powodu stygmatyzacja. Nikt jej nie zabrania prostytucji czy jak obecnie sexworkingu, tylko oburza się że społeczeństwo na na ten temat opinię