Wpis z mikrobloga

Ale nienawiść części wykopków do kobiet jest dla mnie obrzydliwa.

https://www.wykop.pl/link/6039633/dziewczyny-chwala-sie-swoimi-osiagnieciami/
Absurdalnie głupie nagranie piątki nastolatek na tiktoku, i od razu w komentarzach:
- próba przekonania o wyższości mężczyzn nad kobietami (jakby takie porównywanie miało jakikolwiek sens)
- idiotyczne porównania seksu kobiet i mężczyzn do ołówków i temperówek, czy tam kluczy i zamków, do tego próba tłumaczenia, jak to uprawianie seksu oznacza wysoki status mężczyzn i niski kobiet, do tego wywody o zużywaniu się i inne takie
- wyzywanie kobiet od #!$%@?
- roztaczanie wizji upadku społeczeństwa
- oczywiście pisanie jak to kobiety mają łatwo w życiu i twierdzenie, że nie mają żadnych problemów
I inne takie.

Dla mnie to po prostu smutne, jak bardzo autorzy tych komentaczy dehumanizują praktycznie połowę społeczeństwa. Zastanawiam się, jak bardzo wykrzywiony obraz kobiet mają w swoich głowach. Wyobrażenie kobiet, ciągle wykorzystujących płeć, do osiągania swoich celów jest tak głupie, że aż groteskowe.
Do tego wizja wszystkich dziewczyn, sypiających codziennie z kim innym (pomijając, że byłaby to tylko ich sprawa). To co najwyżej mały ułamek społeczeństwa. Większość to po prostu zwykłe, w porządku osoby, z których wiele szuka raczej bardziej trwałego związku z inną w porządku osobą.
Ale po co być w porządku, skoro można obrazić się na połowę świata i obrażać ją w komentarzach na wykopie. Do tego fetyszyzować swoją samotność i robić z niej ołtarzyk i styl życia na tagach #przegryw i #blackpill przekonując się nawzajem jednocześnie, że nie da się inaczej.

#neuropa #zwiazki #pieklomezczyzn
  • 54
  • 15
@Hakat trzeba mieć faktycznie oczy zaślepione waginą żeby nie dostrzegać upadku społeczeństwa. Traktowanie różowych jako tych samych ludzi co my to już jest w ogóle jeden wielki absurd. Nie bez powodu w nowożytnych czasach istniała instytucja posagu. To facet sobie wybierał najrozsądniejszą różową a nie vice versa. Potem powstał feminizm i tacy jak ty dają prawo wyboru płci nierozsądnej i emocjonalnej. Wykopki z kultowego tagu takim jak ty później prezentują wyniki badań
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hakat: ja zawsze myślałem że ten tiktok to platforma dla dzieci.
Zresztą... Myślę że reakcja kobiet na taki filmik w wykonaniu mężczyzn byłaby taka sama.
Dla mnie to po prostu smutne, jak bardzo autorzy tych komentaczy dehumanizują praktycznie połowę społeczeństwa. Zastanawiam się, jak bardzo wykrzywiony obraz kobiet mają w swoich głowach. Wyobrażenie kobiet, ciągle wykorzystujących płeć, do osiągania swoich celów jest tak głupie, że aż groteskowe.


@Hakat: załóż konto na tinderze z przecietną twarzą polaka i zacznij gadać z laskmi, obstawiam dwa dni i zrozumiesz i przyznasz racje
@Lucider5 tylko że te dziewczyny opowiadają raczej społecznie nieakceptowane zachowania. Szczerze to nie znam nikogo kto by zdradził żonę i wyszedł na tym dobrze. Jest różnica być ruchaczem, a być zdrajca kłamcą i manipulantem.
@Hakat: kolego ja mogę uzasadnić dlaczego nienawidzę takich typowych p0lek jak na załączniku a jakie takie p0lki mają argumenty? czemu mnie nienawidzą nie jedna mnie zniszczyła