Wpis z mikrobloga

Ale nienawiść części wykopków do kobiet jest dla mnie obrzydliwa.

https://www.wykop.pl/link/6039633/dziewczyny-chwala-sie-swoimi-osiagnieciami/
Absurdalnie głupie nagranie piątki nastolatek na tiktoku, i od razu w komentarzach:
- próba przekonania o wyższości mężczyzn nad kobietami (jakby takie porównywanie miało jakikolwiek sens)
- idiotyczne porównania seksu kobiet i mężczyzn do ołówków i temperówek, czy tam kluczy i zamków, do tego próba tłumaczenia, jak to uprawianie seksu oznacza wysoki status mężczyzn i niski kobiet, do tego wywody o zużywaniu się i inne takie
- wyzywanie kobiet od #!$%@?
- roztaczanie wizji upadku społeczeństwa
- oczywiście pisanie jak to kobiety mają łatwo w życiu i twierdzenie, że nie mają żadnych problemów
I inne takie.

Dla mnie to po prostu smutne, jak bardzo autorzy tych komentaczy dehumanizują praktycznie połowę społeczeństwa. Zastanawiam się, jak bardzo wykrzywiony obraz kobiet mają w swoich głowach. Wyobrażenie kobiet, ciągle wykorzystujących płeć, do osiągania swoich celów jest tak głupie, że aż groteskowe.
Do tego wizja wszystkich dziewczyn, sypiających codziennie z kim innym (pomijając, że byłaby to tylko ich sprawa). To co najwyżej mały ułamek społeczeństwa. Większość to po prostu zwykłe, w porządku osoby, z których wiele szuka raczej bardziej trwałego związku z inną w porządku osobą.
Ale po co być w porządku, skoro można obrazić się na połowę świata i obrażać ją w komentarzach na wykopie. Do tego fetyszyzować swoją samotność i robić z niej ołtarzyk i styl życia na tagach #przegryw i #blackpill przekonując się nawzajem jednocześnie, że nie da się inaczej.

#neuropa #zwiazki #pieklomezczyzn
  • 54
@Hakat: - mężczyźni sa lepsi od kobiet,
- celem życia kobiety jest sypianie z patusami i mężczyznami z wydatna szczęka,
- kobiety są konsumentkami takich rzeczy jak grey, 365 dni, kardashian itd
- kobiety są głównymi wyborcami partii lewicowych, głosują na państwo opiekuńcze i degeneracje moralną
Jednak jeśli ja chcę gdzieś pojechać to muszę spać w hotelu, ponieważ mnie nie chce nikt przyjąć, bo to, co ja włożyłem do systemu nie ma najmniejszego znaczenia, liczy się jedynie to, że nie jestem kobietą.


@sqlserver: Ile włożyłem do systemu xD Halo, tu ziemia, nikogo w couchsurfingu nie obchodzi ile zarabiasz, ile płacisz podatków ani czy masz doktorat czy nie, obchodzi ich żeby nie zostać zamordowanym we śnie i tyle.
Zastanawiam się kim musi być we współczesnym świecie Polak, żeby dorównać statusem kobiecie na kasie w żabce, modelem, może sławnym aktorem.


@sqlserver: Czy Ty w ogóle czytasz co piszesz, czy relacje damsko-męskie znasz z tagu blackpill?

Kobieta na kasie w żabce - nikt jej nie zna, użera się cały dzień za średnią wypłatę z dziadami i co chwile ma głupich klientów więc jest zestresowana. Nikt jej nie wyciąga z tej sytuacji,
My, racjonalni niebiescy też o tym wiemy. Różnica polega na tym, że my nie popieramy spuszczania różowych z łańcucha. Jak już się mogłeś domyślić nie jestem za stawianiem różowych na piedestale i tak samo za równouprawnieniem.


@giovvanni: Jakie według Ciebie jest rozwiązanie? Ubezwłasnowolnienie różowych? Traktowanie ich pomiędzy zwierzętami a ludźmi? No przecież w obecnych czasach to jest niewykonalne, niesprawiedliwe (jest wiele bardziej ogarniętych różowych niż przeciętny facet) i wymagałoby pełnej lojalności
Nikt jej nie wyciąga z tej sytuacji, nie rozwija się, nie ma super perspektyw.


@SRzeyamlon: nie, no wcale nie ma perspektyw, może mieć przyjaciółki, co 2 dni zmieniać faceta, chodzić na dyskoteki, a jak się jej znudzi to za darmo sobie pojeździ po świecie.
Po co jej pieniądze, skoro za darmo ma życie takie jak sławny aktor.
tylko Dubaj jest na swiecie?


@sqlserver: Akurat jest często tańszy od zachodniego świata.

minimalnie się zakręci to jakiś nigdy nie ruchający Szwajcar zabierze ja dalej.


@sqlserver: Ale wiesz, że kobiety nastawione na to by znaleźć nadzianego faceta są mega atrakcyjne, po operacjach, i mają kłopot bo jednak muszą znaleźć:
- nadzianego,
- na tyle inteligentnego że zarobił, i na tyle głupiego by wydał na nią,
- na tyle głupiego by
nadzianego,

- na tyle inteligentnego że zarobił, i na tyle głupiego by wydał na nią,

- na tyle głupiego by dał się naciągnąć krótkoterminowo (zapłacił jej za nic) i długoterminowo (związek, dziecko, itp.)

Poza tym trudno upolować nadzianego, nieruchającego przegrywa, bo to jednak się wyklucza.


@SRzeyamlon: jest takich naprawdę mnóstwo, powiedziałbym wręcz cale złoża, trzeba tylko kilka minut zastanowić się, gdzie takich szukać
I co, jakieś większe szanse ma karyna z żabki bez języka od modelki która od 5 lat szuka najlepszej partii dla siebie?


@SRzeyamlon: na świecie jest tak dużo nieruchających bogatych gości, ze każda karyna na tyle inteligentna, żeby złapać jakiś w miarę komunikatywny angielski znajdzie swojego
@Hakat: Bardzo szanuje za wpis i w pełni popieram. Sam pisałem już o tym jak bardzo niektórzy tutaj mają zakrzywiony światopogląd. Opierają wszystko na jakiś gówno badaniach, jeden drugiego napędza bo stworzyli sobie jakieś śmieszne tagi typu przegryw i spotykają się wchodząc tam ze świadomością i chęcią obrazy kobiet, szczególnie Polek. Wyjąłeś mi po prostu całą wypowiedź z ust. Jest to smutne, cholernie przykre że ludzie potrafią tak bardzo nastawiać się
@Trusp: Jakie znowu pojedyncze przypadki? To jest ich natura. Od kiedy ja to im mam za złe? Takie się urodziły, Ja to uważam za oczywiste żeby różowe traktować jak nastolatki niezależnie od wieku. Nia miałem na myśli dawania im kar na kąkuter albo innych pierdół tylko chłodnego podejścia z braniem tego co mówią ze sceptycyzmem a nie cynizmem.