Wpis z mikrobloga

Ale nienawiść części wykopków do kobiet jest dla mnie obrzydliwa.

https://www.wykop.pl/link/6039633/dziewczyny-chwala-sie-swoimi-osiagnieciami/
Absurdalnie głupie nagranie piątki nastolatek na tiktoku, i od razu w komentarzach:
- próba przekonania o wyższości mężczyzn nad kobietami (jakby takie porównywanie miało jakikolwiek sens)
- idiotyczne porównania seksu kobiet i mężczyzn do ołówków i temperówek, czy tam kluczy i zamków, do tego próba tłumaczenia, jak to uprawianie seksu oznacza wysoki status mężczyzn i niski kobiet, do tego wywody o zużywaniu się i inne takie
- wyzywanie kobiet od #!$%@?
- roztaczanie wizji upadku społeczeństwa
- oczywiście pisanie jak to kobiety mają łatwo w życiu i twierdzenie, że nie mają żadnych problemów
I inne takie.

Dla mnie to po prostu smutne, jak bardzo autorzy tych komentaczy dehumanizują praktycznie połowę społeczeństwa. Zastanawiam się, jak bardzo wykrzywiony obraz kobiet mają w swoich głowach. Wyobrażenie kobiet, ciągle wykorzystujących płeć, do osiągania swoich celów jest tak głupie, że aż groteskowe.
Do tego wizja wszystkich dziewczyn, sypiających codziennie z kim innym (pomijając, że byłaby to tylko ich sprawa). To co najwyżej mały ułamek społeczeństwa. Większość to po prostu zwykłe, w porządku osoby, z których wiele szuka raczej bardziej trwałego związku z inną w porządku osobą.
Ale po co być w porządku, skoro można obrazić się na połowę świata i obrażać ją w komentarzach na wykopie. Do tego fetyszyzować swoją samotność i robić z niej ołtarzyk i styl życia na tagach #przegryw i #blackpill przekonując się nawzajem jednocześnie, że nie da się inaczej.

#neuropa #zwiazki #pieklomezczyzn
  • 54
  • Odpowiedz
oczywiście pisanie jak to kobiety mają łatwo w życiu


@Hakat: tyle, że to prawda.

Przykład: jestem użytkownikiem couchsurfingu od wielu lat.
Gościłem u siebie ponad 200 osób.
Jednak jeśli ja chcę gdzieś pojechać to muszę spać w hotelu, ponieważ mnie nie chce nikt przyjąć, bo to, co ja włożyłem do systemu nie ma najmniejszego znaczenia, liczy się jedynie to, że nie jestem kobietą.

Tak jest prawie wszędzie.
Mam doktorat, dobra pracę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Hakat:

"Wykrzywiony obraz" nie bierze się znikąd. Jeżeli ktoś w realu od małego jest przez kobiety wyszydzany bo jest brzydszy czy niższy, czy wyśmiewany jak próbuje zagadać czy nawiązać z nimi jakieś relacje, a później widzi jak taka zmienia swoje nastawienie o 180 stopni do typa iq rzędu 70, którego największą zaletą jest bycie wysokim i przystojnym to się nie dziw, że później w życiu dorosłym po milionie takich doświadczeń frustracja
  • Odpowiedz
- roztaczanie wizji upadku społeczeństwa


@Hakat:

no przecież nie ma nic niepokojącego w tym, że nastoletnie dziewczyny chwalą się na platformie której używają miliony jeszcze młodszych użytkowników, że ruchają się z nauczycielami/ruchają się z kierowcą ubera kiedy ich facet leży #!$%@? na tylnym siedzeniu/ruchają się z kumplami swoich chłopaków/mają swoich sugar daddy - nie ma w tym absolutnie NIC złego

inb4 ok boomer
  • Odpowiedz
@kirpic997:

nieobrażanie kobiet

kukold xdd


taguję przegryw, bo boli mnie, że osoby z tego tagu same nakręcają się w swoich skrzywionych wyobrażeniach na temat siebie i kobiet, robiąc tym krzywdę sobie i reszcie społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@doghunt: nie mówię, że nie ma w tym nic złego, tyle że to ciągle jest ułamek społeczeństwa. Do tego takie rzeczy działy się cały czas, ale dopiero teraz ludzie chwalą się tym tak bardzo na tik toku. Do tego dochodzi tendencja ludzkiego mózgu do tworzenia negatywnej wizji świata i postrzegania przeszłości jako lepszej, niż była.

No i w sumie wydaje mi się, że największa seksualizacja społeczeństwa na zachodzie była w latach
  • Odpowiedz
@kirpic997: uważam że przynajmniej część tak, a te które znam, często są dla mnie dużym wsparciem i mogę na nie liczyć nie mniej, niż na męską część przyjaciół
  • Odpowiedz
@Hakat: gdybyś tak jak połowa osób na tym tagu marzył od 10 lat o przytuleniu się widząc jednocześnie to co widać to byś się nawet gorzej zachowywał xD dziwisz się, że ludzie z niezaspokojonymi podstawowymi potrzebami zaczynają dziwaczeć i trochę inaczej postrzegać świat
  • Odpowiedz
@Slavcel @ehhcokolwiek : przykro mi, że trafiliście na toksyczne środowisko, albo po prostu nie mieliście okazji poznać lepiej nikogo wartościowego :c do tego internet nie pomaga w zobaczeniu innej części świata. Trzymam kciuki, że uda Wam się bardziej pozytywnie spojrzeć na ludzi i poznać kogoś wartościowego
  • Odpowiedz
dla mnie jest bardzo smutne, że mimo że może uważacie inaczej, to jest bardzo dużo dziewczyn, które też uważają, że nigdy nie znajdą nikogo wartościowego i zawsze będą same
  • Odpowiedz
@Hakat: niewykluczone że są takie kobiety lecz wszystkie statystyki mówią jasno, że ten problem u męskiej płci jest kilkukrotnie większy. Ponadto jak widać u kobiet problemem jest znalezienie "kogoś wartościowego" natomiast u chłopów problemem jest już często poczucie jakiegokolwiek dotyku czy uwagi kogokolwiek kiedykolwiek. Ciężko jest to zrozumieć nie będąc nigdy po tej stronie bo syty głodnego nie zrozumie, ale naprawdę jest mnóstwo mężczyzn która rozpamiętuje to że w 2009 dostało
  • Odpowiedz