Wpis z mikrobloga

#allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował mi tarczę do cięcia. Za mały karton? My nie ma problemu - zegniemy i się zmieści. Jak się nie podoba to UWAGA - spisz protokół uszkodzenia przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam - jaki protokół jak to wy zepsuliście. Oni - oryginalny blister nie jest przedmiotem sprzedaży bo nie ma go w opisie na aukcji. Pytam dystrybutora CMT - ej, można tak pakować przedmioty?

Dziękujemy za informacje. Nasi partnerzy handlowi mogą sprzedawać produkty we własnych opakowaniach.

Póki co sprzedali w ten sposób, stąd moje pytanie (wysyłam im zdjęcie)


Na podstawie zdjęcia widzę teraz dokładnie o co chodzi, produkty nie powinny być pakowane w ten sposób, rozumiemy w czym jest problem.

Sprzedawca idzie w zaparte. Nazywam ich pracownika debilem w otwartym sporze na allegro. Dostaję groźbę pozwu o zniesławienie. Moim zdaniem raczej o ujawnienie tajemnicy przedsiębiorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcecie więcej szczegółów?

Aha, @allegro_pl na każdym etapie nie widzi problemu i trzyma stronę sprzedawcy twierdząc, że skoro brak jest w opisie że towar jest w opakowaniu to opakowanie nie jest częścią produktu a opinię dystrybutora CMT olewa. Kłamstwa w odpowiedzi na komentarz nie skasują i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_16175450005Cz4mzdezhIYvICTLYJARE.jpg
  • 129
@NiepoprawnyKomentator: jesli w opisie nie było mowy o tym, ze przedmiot jest fabrycznie zapakowany itd. to mają rację. Jesli zależy mi na oryginalnym opakowaniu to dopytuje sprzedawce czy bedzie ono mi dostarczone bo zalezy mi na tym. jesli by odpisali, ze jest w zestawie to wtedy sprzedawca jest w czarnej dupie, ze nie napisał, ze to opakowanie jest uszkadzane w chwili pakowania. Daj link do oferty, z chęcią przeczytamy opis oferty
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@widmo82: zakładam że towar oznaczony jako nowy jest w nieuszkodzonym opakowaniu. Oryginalnym czy nie - tak jak napisałem, nie ma znaczenia. Przynajmniej wg dystrybutora. Nie, nie ma tam wspomniane że towar jest w oryginalnym opakowaniu, jednak jest podany jego kod. Czy kupując kg mąki akceptujesz przysłanie go w worku po wapnie bo nie ma na aukcji w opisie że jest w oryginalnym opakowaniu? A może oraz każdego przed zakupem czy ta
@nairoht: lepiej następnym razem zapytaj bo domyślanie #!$%@? Ci idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zakup konsumencki, tarcza użyta bo była POTRZEBNA W DNIU ODBIORU. Czaisz? Kupiłem tarczę, żeby nią ciąć. Dzban zamiast wziąć większy karton i zapakować jak człowiek złamał opakowanie i wysłał. Kupuję od #!$%@? rzeczy na allegro i standardem jest poprawne pakowanie. No ale głupa mentalność polaczków nakazuje #!$%@?ć niewinnego kupującego dla zasady ( ͡