Wpis z mikrobloga

#allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował mi tarczę do cięcia. Za mały karton? My nie ma problemu - zegniemy i się zmieści. Jak się nie podoba to UWAGA - spisz protokół uszkodzenia przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam - jaki protokół jak to wy zepsuliście. Oni - oryginalny blister nie jest przedmiotem sprzedaży bo nie ma go w opisie na aukcji. Pytam dystrybutora CMT - ej, można tak pakować przedmioty?

Dziękujemy za informacje. Nasi partnerzy handlowi mogą sprzedawać produkty we własnych opakowaniach.

Póki co sprzedali w ten sposób, stąd moje pytanie (wysyłam im zdjęcie)


Na podstawie zdjęcia widzę teraz dokładnie o co chodzi, produkty nie powinny być pakowane w ten sposób, rozumiemy w czym jest problem.

Sprzedawca idzie w zaparte. Nazywam ich pracownika debilem w otwartym sporze na allegro. Dostaję groźbę pozwu o zniesławienie. Moim zdaniem raczej o ujawnienie tajemnicy przedsiębiorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcecie więcej szczegółów?

Aha, @allegro_pl na każdym etapie nie widzi problemu i trzyma stronę sprzedawcy twierdząc, że skoro brak jest w opisie że towar jest w opakowaniu to opakowanie nie jest częścią produktu a opinię dystrybutora CMT olewa. Kłamstwa w odpowiedzi na komentarz nie skasują i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
N.....r - #allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował m...

źródło: comment_16175450005Cz4mzdezhIYvICTLYJARE.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@NiepoprawnyKomentator: bardzo #!$%@? poważna firma tak pakuje przedmioty xD
A może to było Ci potrzebne na prezent? (#!$%@? to kogo obchodzi jakie robisz prezenty) Albo kupiłeś komuś, kto nie jest into allegro i powie, że to Ty mu tak wyruchałeś opakowanie?
Ja #!$%@? wykopki są takie zero jedynkowe.
Dobrze zrobiłeś miras, a tym, którzy dają sobie srać do ryja pozostało plusować pierwszy komentarz.
  • Odpowiedz
@NiepoprawnyKomentator ty jesteś totalnie jebnięty xD rozumiem jakby to było na sprzedaż, albo jakaś elektronika, lub inny sprzęt, który się później odsprzedaje w pudełku, ale to zwykła piła i już przyznałeś, że ją od razu odpakowałeś, więc plastik poszedł do kosza, no chyba że w swoim autyzmie kolekcjonujesz plastiki. Jeszcze tutaj mamy do czynienia z opakowaniem, które trzeba zniszczyć, żeby wyciągnąć produkt, autyzm #!$%@?ło poza skalę.

Czysta złośliwość z twojej strony.
  • Odpowiedz
#!$%@? co za ułomni ludzie w komentarzach.

OP dostał towar, który wygląda jak #!$%@? kolanem i jak on śmie oczekiwać jakości obsługi klienta?

Wracajcie do PRLu brainlety, tam to byście zlizywali nawet mleko z podłogi, bo "hehe przecież opakowania nie wypijesz, co ci troche brudu przeszkadza w piciu z ziemi xD"


@Maister37 sam jesteś brainlet, dzieciaku, miałeś kiedykolwiek jakieś narzędzie w łapie? Widać, że nie, bo byś płakał, jakbyś odkrył, że się uszkadzają i
  • Odpowiedz
kupuję i mam otrzymać tak jak producent spakował.


Nie, nie musisz, jeśli ktoś ci tego nie gwarantuje, sam to sobie wymyśliłeś. Sprzedawanie nowych przedmiotów np. w otwartych opakowaniach (z informacją o tym) to norma, siedzę w handlu i wiem. Jest też takie coś jak "opakowanie zastępcze" szczególnie przy częściach OEM. Tutaj miałeś zdjęcie piły bez opakowania.

Którego #!$%@? punktu nie ogarniasz? #!$%@? Ci do tego co z tym plastikiem zrobię.


Sam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@srogie_ciasteczko: widziałeś gdzieś informacje o otwartym lub uszkodzonym opakowaniu? Gwarantuję Ci tarcza ma bicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam lubisz dobre pudełka ale nie innych bo wtedy to #!$%@? z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Że robisz w handlu to akurat widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz