Wpis z mikrobloga

#allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował mi tarczę do cięcia. Za mały karton? My nie ma problemu - zegniemy i się zmieści. Jak się nie podoba to UWAGA - spisz protokół uszkodzenia przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam - jaki protokół jak to wy zepsuliście. Oni - oryginalny blister nie jest przedmiotem sprzedaży bo nie ma go w opisie na aukcji. Pytam dystrybutora CMT - ej, można tak pakować przedmioty?

Dziękujemy za informacje. Nasi partnerzy handlowi mogą sprzedawać produkty we własnych opakowaniach.

Póki co sprzedali w ten sposób, stąd moje pytanie (wysyłam im zdjęcie)


Na podstawie zdjęcia widzę teraz dokładnie o co chodzi, produkty nie powinny być pakowane w ten sposób, rozumiemy w czym jest problem.

Sprzedawca idzie w zaparte. Nazywam ich pracownika debilem w otwartym sporze na allegro. Dostaję groźbę pozwu o zniesławienie. Moim zdaniem raczej o ujawnienie tajemnicy przedsiębiorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcecie więcej szczegółów?

Aha, @allegro_pl na każdym etapie nie widzi problemu i trzyma stronę sprzedawcy twierdząc, że skoro brak jest w opisie że towar jest w opakowaniu to opakowanie nie jest częścią produktu a opinię dystrybutora CMT olewa. Kłamstwa w odpowiedzi na komentarz nie skasują i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz N.....r - #allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował m...
źródło: comment_16175450005Cz4mzdezhIYvICTLYJARE.jpg
  • 129
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@NiepoprawnyKomentatorh: zgadzam się z Tobą opie, że nie powinni tak robić. Wygląda to jakby ktoś kolanem dopchał opakowanie żeby się zmieściło. Na 99% dociskał samą piłę żeby wygiąć opakowanie (bo jest twardsza niż plastik)
Jeśli choćby o setne części milimetra wygiął tarczę to przy wyższych obrotach bicie boczne tarczy może spowodować strzelanie węglikami po całym warsztacie. Nie polecam.
Konentujący, którzy twierdzą inaczej mają po prostu za mało wiedzy lub doświadczenia.