Wpis z mikrobloga

#allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował mi tarczę do cięcia. Za mały karton? My nie ma problemu - zegniemy i się zmieści. Jak się nie podoba to UWAGA - spisz protokół uszkodzenia przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam - jaki protokół jak to wy zepsuliście. Oni - oryginalny blister nie jest przedmiotem sprzedaży bo nie ma go w opisie na aukcji. Pytam dystrybutora CMT - ej, można tak pakować przedmioty?

Dziękujemy za informacje. Nasi partnerzy handlowi mogą sprzedawać produkty we własnych opakowaniach.

Póki co sprzedali w ten sposób, stąd moje pytanie (wysyłam im zdjęcie)


Na podstawie zdjęcia widzę teraz dokładnie o co chodzi, produkty nie powinny być pakowane w ten sposób, rozumiemy w czym jest problem.

Sprzedawca idzie w zaparte. Nazywam ich pracownika debilem w otwartym sporze na allegro. Dostaję groźbę pozwu o zniesławienie. Moim zdaniem raczej o ujawnienie tajemnicy przedsiębiorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcecie więcej szczegółów?

Aha, @allegro_pl na każdym etapie nie widzi problemu i trzyma stronę sprzedawcy twierdząc, że skoro brak jest w opisie że towar jest w opakowaniu to opakowanie nie jest częścią produktu a opinię dystrybutora CMT olewa. Kłamstwa w odpowiedzi na komentarz nie skasują i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
N.....r - #allegro #januszebiznesu trochę #afera
Patrzcie jak sprzedawca zapakował m...

źródło: comment_16175450005Cz4mzdezhIYvICTLYJARE.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@NiepoprawnyKomentator: 300 plusów wykopków pajacy.
I jak tu nie myśleć, że na wykopie siedzą przedsiębiorcy i ich dzieci.
Jakby pies by Ci nasrał na wycieraczce przed domem, to by Ci powiedzieli że masz się cieszyć bo dostałeś to za darmo.

Allegro ma to w dupie, bo dla nich liczy się tylko prowizja, dlatego kupuję tam tylko w ostateczności z oficjalnych kont producentów lub dystrybutorów z dużą liczbą pozytywnych opinii. Reszta
  • Odpowiedz
#!$%@? co za ułomni ludzie w komentarzach.
OP dostał towar, który wygląda jak #!$%@? kolanem i jak on śmie oczekiwać jakości obsługi klienta?
Wracajcie do PRLu brainlety, tam to byście zlizywali nawet mleko z podłogi, bo "hehe przecież opakowania nie wypijesz, co ci troche brudu przeszkadza w piciu z ziemi xD"
  • Odpowiedz
@NiepoprawnyKomentator czytam te Twoje wypociny i mam przed oczami MatkaKurka na Twitterze, albo typowego forumowicza elektrody. I teraz drodzy panowie mamy taką sytuację, że nasz gwiazdor chciał w gorące żeby każdy mu lizał jajca bo mu plastik się pogiął, a skończyło się tak, że poci się jak dziwka w kościele przekonując wszystkich, że panisko ma rację bo klyent ma zawsze rację. Weź zobacz czy Cię nie ma na elektrodzie czy coś...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ChamAleZaToLeniwy: cumplu ale to są rzeczy które jeśli choćby o odrobinę odbiegają od stanu fabrycznego mogą ci zrobić realną krzywdę lub w najgorszym przypadku nawet pozbawić życia.
To nie są #!$%@? nożyczki.
  • Odpowiedz
@Gronie ja Cię rozumiem, ale wierz mi, że plastik w żaden sposób nie chroni tarczy przed uszkodzeniem. To tylko estetyka. Przejdź się po markecie budowlanym i zwróć uwagę, że połowa tarcz wisi luzem na drucianych wieszakach, a diamentowe tarcze takich np brukarzy są przygniatane tona cementu na pace Volkswagena T4. Litości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ChamAleZaToLeniwy: tu nie chodzi o plastik tylko o to w jaki sposób to gość wcisnął do pudełka. Ja też bym nie zaufał tej pile.
Jeśli tak traktują produkt to kto wie co z nim robili wcześniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ChamAleZaToLeniwy: inaczej. Mam doświadczenie z profesjonalnymi narzędziami i z taką obsługą. Gdyby mój klient dostał tak zapakowaną piłę (kiedy tam pracowałem) to bez dodatkowych pytań wymieniłbym ją na nową, a tą #!$%@? zapakowaną zwróciłbym do fabryki żeby sprawdzili czy jest ok i czy może pójść do kolejnego klienta.
W życiu nie pozwoliłbym sobie na ryzyko że ktoś może zrobić sobie krzywdę narzędziem które mu sprzedałem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zasadzka01: nie po tym co napisali chwilę przed Tobą. Uderzę do WIIH z informacją o uszkodzeniu przedmiotu przy pakowaniu. Normalnie bym to olał, ale jak ktoś mi wali ściernę o uszkodzeniu tego w transporcie to sprawy tak nie zostawię.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrafikaUltraHaDe: powiem Ci szczerze że ja też dość mocno zrewiduje podejście do tego serwisu. Zwłaszcza że przedmioty sprzedawane tam zazwyczaj są droższe niż w sklepach sprzedawców poza allegro (bo zazwyczaj sprzedają tu i tu)
  • Odpowiedz
tym samym chcesz mi powiedzieć, że taka tarcza mogła ulec uszkodzeniu przy ręcznym chowaniu jej do tego pudełka, tak?


@ChamAleZaToLeniwy: Tak. Przy upychaniu w pudełku mogła ulec nawet nieznacznemu wygięciu co przy wejściu na obroty może skutkować biciem bocznym narzędzia. Jak już wejdzie w rezonans to może się stać cokolwiek.
Jeden z zębów może uderzyć w samo elektronarzędzie, siły powstałe przy biciu mogą wyrwać węglik z lutu i strzelić w
  • Odpowiedz
@NiepoprawnyKomentator To się zgodzę, zresztą wcale nie musiałeś tego kupować dla siebie, tylko komuś i teraz daj ją w takim opakowaniu... Mi tak kiedyś przyszły szkła do telefonu, wrzucone zwyczajnie luźno do pudełeczka, nawet tej twardej tektury nie dali - oczywiście wszystkie przyszły pęknięte i to że sklepu gdzie miał setki kupujących( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętam jak w początkach mojej pracy dostałem telefon od klienta żeby mu dobrać frez do metalu z HSS, a po pytaniu na jakim narzędziu będzie tego używał to mi powiedział, że na kątówce.
No to zapytałem, jak to świeżak, doświadczonego pracownika to mi pan Andrzej (pozdrawiam choć pewnie tego nie przeczyta XD) powiedział, żebym oddzwonił do klienta i powiedział żeby się w łeb #!$%@?ął z takimi pomysłami.
Oczywiście przekazałem info klientowi w
  • Odpowiedz