Wpis z mikrobloga

ja zaczalem od 150zl i na tym sie uczylem, dokladalem coraz wiecej i uwazam ze to była bardzo dobra decyzja


@anasiks: ma to jakiś sens jeśli oplata roczna za konto 60zł + kilka złotych od każdego zlecenia (przynajmniej w moim banku)? Kiedyś chciałem się tym zainteresować, ale jak poczytałem opłaty, to stwierdziłem że na bank nie zarobię, a co dopiero na swój zysk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Zielonykubek: popieram przedmówców, jak te 2-3k to wszystko co masz do dyspozycji i nie zapowiada się na razie więcej, to jedyna sensowna inwestycja to w siebie i lepsze zarobki.

Jak za jakiś czas będziesz miał znowu tyle do dołożenia, to już jest jakiś sens się uczyć giełdy na niskich kwotach.
Inaczej to niestety, na 98% zwrot będzie tak żenujący, że nie opłaci ci się nad tym siedzieć, bo byś więcej zarobił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@molcin: Normalna rejestracja + weryfikacja dowodu. A płatności w 10 sekund (Blik) bez opłat. Wypłata gotówki tego samego dnia też bez opłat
@Zielonykubek jak nie chcesz za dużo się w tym babrać to wrzuć w jakiś fundusz akcji który myślisz że ma szansę na wzrosty - rynek europejski, amerykański.

Jak chcesz sam wybierać indywidualne opcje to załóż rachunek maklerski w mBanku czy gdzieś i wsadź po tysiaku w różne firmy na start