Wpis z mikrobloga

@Marczu1: @starlight_92: @deyna123: Zachował się nie odpowiednio ale kto nie #!$%@?ł żadnej chorej akcji po alkoholu niech rzuci pierwszy browarem a Oliwia jest mega spoko jak umie zrozumieć tą sytuacje i nie robi problemów z tego powodu. A wy od boku tylko umiecie ocenić (nie byliście tam i nie wiecie czy np.poza kamerami sobie tego nie wyjaśnili).
  • Odpowiedz
@matib12: Oliwia na 100% powiedziała to co kazała jej produkcja. Gdybym nie znał sytuacji z obu stron to bym Maćka nie cisnął ale od samej Oliwi wiem, że była przerażona po odcinku. Sytuacja byla dla niej kompromitująca i jest jej wstyd że taka sytuacja miała miejsce.
  • Odpowiedz
@ShandzT: ja na jej miejscu czulabym sie jak totalne gowno jesli zobaczylabym w odcinku ze ktos mnie krzywdzi a moj pracodawca kaze mi wydac oswiadczenie ze nic sie nie stalo i ze jestesmy tylko ludzmi. Cos strasznego, biedna dziewczyna
  • Odpowiedz
@deyna123: Moich słów też nie traktujcie jako wyrocznie. Pisze tylko to co usłyszałem od znajomej, nie chodzi mi o robienie dram. Najlepiej niech każdy wyciągnie właśne wnioski i tyle :)
  • Odpowiedz