Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Janusz_z_Rivii: 1. bo w gta v da się przeskoczyć motorem całą mapę.
2.R* okradł graczy wydając 3 razy tę samą grę bardziej niż CDPR.
3. A w AC Valhalla też są bugi i patrz o tutaj zdięcie jak kamień unosi się w powietrzu!
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: CP pokazuje fajne rzeczy, opisuje też napotkane błędy. Czasem nagram filmik. Ale nie siedze godzinami żeby pokazać jak dana gra jest zwalona, nie tworzę memow, żarcikow, nie drę się badowski oszukałeś mnie - wciąż powtarzanie tego samego robi się nudne. Takie szukanie na siłe....
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: no kupiłem tą grę bo jest za ponad 30zł i:
- gra jest niedopracowana
- nie jest nawet przetłumaczona do końca
- obsługa interfejsu to dramat i katorga
- misje typu "idź i szczelaj"
- grafika taka se jakby z
  • Odpowiedz
no kupiłem tą grę bo jest za ponad 30zł i:

- gra jest niedopracowana
- nie jest nawet przetłumaczona do końca
- obsługa interfejsu to dramat i katorga
- misje typu "idź i szczelaj"
- grafika taka se jakby z lat 90
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: o czym ty do mnie #!$%@? te kocopoły? No gram w tą grę, więc nie mam o niej pojęcia?
Pytasz, czemu warto się przesiąść na cyberpunka, więc odpowiadam - nawet lepiej kupić 3 zgrzewki harnoldów niż grać w tą grę. Powody podałem wcześniej, ale jeszcze trzeba mieć zdolność czytania ze zrozumieniem, a nie srania żurem i bycia ślepym.
  • Odpowiedz
i te ładownia gry po wejściu w każde drzwi XDD


@blackmilk: o jak mi przykro ze cię nie stać na lepszy sprzęt do gier. Ja gram na ps4 pro - nie wiem o jakim ładowaniu gry ty typie mówisz. Serio. Może wracaj do picia tych szczyn które nazywasz harnasiami - #czarnolisto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_z_Rivii: Dając po jednej stronie F4 to jak porównanie na zasadzie "3 powody dla których warto się przesiąść z Harnasia na Książęce". Mogłeś się wysilić i zamiast F4 dać coś solidnego. CP w premierę mimo pazdzierza i drutu jakim był łatany miał więcej polotu, oryginalności i złożoności niż ten wannabe fallout.
  • Odpowiedz
Vampire the Masquarade: Bloodlines


@Narqs: @Janusz_z_Rivii: Znam, jest bardzo dobra chociaż fanem nie jestem. Pamiętam że dostałem bo dawali ją gratis chyba w cd-action. Lepszą bym nie nazwał, w tamtych czasach trochę łatwiej było tworzyć rpg-i gdy nie musisz się skupiać aż tak na wizualnej kwestii jak kiedyś. Teraz na jednym screenie masz pierdyliard elementów o których musisz pamiętać. Pewnie dlatego nie możecie się od 20 lat doczekać
  • Odpowiedz