Wpis z mikrobloga

Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć na motocyklach i mieć kamizelki, na których jest nazwa klubu, trzeba się pytać Januszy z jakiegoś kongresu i przejść kilkuletni okres próbny xDD jak nie to można obskoczyć #!$%@? xD

https://groups.google.com/g/pl.rec.motocykle/c/_0YkXJocGJE?pli=1

Ci debile wierzą w to, że ktoś będzie się ich słuchał. A tutaj pic rel jak wyglądają ci pseudo badboye na motocyklach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #bekazpodludzi #heheszki
derton778 - Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć ...

źródło: comment_1617440674v1s9aGZwHZcOkPG3bNEZnE.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • 46
@derton778 to tak trochę jak z szalikowcami .. nie ma problemu żebyś z szalikiem Cracovii biegał dobie po całym mieście Krakowie. Prawo tego nie zabrania. Ale już widzę jak dyskutujesz z grupą szalikowców w jakiejś krakowskiej bramie. W najlepszym razie VI szalkim odbiorą a klaps w dziąsło tez jest bardzo prawdopodobny. Środowiska twardych klubów motocyklowych i kibicowskie to półświatek. W najlepszym wypadku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@derton778: bo wyzywasz ludzi, których nawet nie znasz od debili i podludzi. To trochę różni się od zwykłego komentowania rzeczywistości, mistrzu logiki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: aa, dopiero teraz zobaczyłem Twój poprzedni wpis, gdzie pytałeś o kamizelki i zderzyłeś się z tymi śmiesznymi barwami. Stąd te debile i podludzie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 438
@derton778: Najlepsza była akcja jak na jakiejś grupie że sprzedażą motocykli i akcesoriów facet wystawił kurtkę Hondy z lat 80tych, miała takiego fajnego, ogromnego orła na plecach. Oczywiście zleciała się ta banda uposledzonych umysłowo troglodytow i zaczęła grozić chłopów i każdemu, kto ją kupi #!$%@?.
  • Odpowiedz
@derton778: ja #!$%@? chłopy w kryzysie wieku sredniego a bawią się w jakieś osiedlowe hierarchie i nadawanie praw xDDDDDDDD jak Wojownicy Maryi i Zolnierze Chrystusa. Uroczyste stykniecie sie siusiakiem z Bossem skutkuje przyjęciem do stada i założeniem jakiejs kamizelki czy ki #!$%@?? xD
  • Odpowiedz
Najlepsza była akcja jak na jakiejś grupie że sprzedażą motocykli i akcesoriów facet wystawił kurtkę Hondy z lat 80tych, miała takiego fajnego, ogromnego orła na plecach. Oczywiście zleciała się ta banda uposledzonych umysłowo troglodytow i zaczęła grozić chłopów i każdemu, kto ją kupi #!$%@?.


@MattePRL: Strach teraz zakładać kamizelkę odblaskową xD, bo może mnie klub fanów Rossiego obedrze za kradzież barw xD. Nie daj zaatakować tych z napisem "Polska" bo to
Glenroy - > Najlepsza była akcja jak na jakiejś grupie że sprzedażą motocykli i akces...

źródło: comment_1617447867gYsMeuWfJ0aWMzVWR5FJaM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz