Wpis z mikrobloga

Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć na motocyklach i mieć kamizelki, na których jest nazwa klubu, trzeba się pytać Januszy z jakiegoś kongresu i przejść kilkuletni okres próbny xDD jak nie to można obskoczyć #!$%@? xD

https://groups.google.com/g/pl.rec.motocykle/c/_0YkXJocGJE?pli=1

Ci debile wierzą w to, że ktoś będzie się ich słuchał. A tutaj pic rel jak wyglądają ci pseudo badboye na motocyklach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #bekazpodludzi #heheszki
derton778 - Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć ...

źródło: comment_1617440674v1s9aGZwHZcOkPG3bNEZnE.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
ale jeżeli grupka dzieciaków zrobi sobie naszywki "Piździszew MC", to już jest niedopuszczalne, bo mają MC czy MG w nazwie?


@Glenroy: nie, skąd taki pomysł?
  • Odpowiedz
@kilan: Po przeczytaniu tylko tego posta wnioskowałem, że op jedzie po jakiejś randomowej grupie motocyklowej, która po prostu ma tam sobie jakieś zasady. Dopiero później ogarnąłem szerszy kontekst, że chodzi o te patologiczne historie o barwach.
  • Odpowiedz
@aarahon: Ale ja od pierwszego wpisu poruszam temat OP-a, który chciał sobie zrobić z ziomkami naszywki na plecach i jeździć jako jakaś śmieszna mała grupa ziomków. To się zaczęły wysrywy o rwaniu barw, #!$%@? i podszywaniu się pod MC.

Czyli wychodzi na to, że od samego początku źle zinterpretowałeś moje słowa i zupełnie niepotrzebnie toczyliśmy jakąkolwiek dyskusję, czy jednak gdyby na kamizelkach kilku gości pojawiły się jakieś naszywki, bo się chłopaki
  • Odpowiedz
@derton778: aż teraz mam ochotę kupić motocykl, założyć MC i #!$%@?ć się z tymi Januszami. raz, że można spuścić #!$%@? marnym gatekeeperom, dwa bardzo szybko można zyskać rozpoznawalność i respekt swojego klubu
  • Odpowiedz
Dżizas, #!$%@?...ludzie to nie są lata 90-te, żeby grupka jakichś zjebów mogła dyktować jakieś swoje śmieszne zasady xD.


@Glenroy: Ale tamte wpisy są z 2001 xD. Więc w zasadzie to owszem były lata 90-te ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Ale ja od pierwszego wpisu poruszam temat OP-a, który chciał sobie zrobić z ziomkami naszywki na plecach i jeździć jako jakaś śmieszna mała grupa ziomków. To się zaczęły wysrywy o rwaniu barw, #!$%@? i podszywaniu się pod MC.

Czyli wychodzi na to, że od samego początku źle zinterpretowałeś moje słowa i zupełnie niepotrzebnie toczyliśmy jakąkolwiek dyskusję, czy jednak gdyby na kamizelkach kilku gości pojawiły się jakieś naszywki, bo się chłopaki naoglądali SoA
  • Odpowiedz