Wpis z mikrobloga

Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć na motocyklach i mieć kamizelki, na których jest nazwa klubu, trzeba się pytać Januszy z jakiegoś kongresu i przejść kilkuletni okres próbny xDD jak nie to można obskoczyć #!$%@? xD

https://groups.google.com/g/pl.rec.motocykle/c/_0YkXJocGJE?pli=1

Ci debile wierzą w to, że ktoś będzie się ich słuchał. A tutaj pic rel jak wyglądają ci pseudo badboye na motocyklach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #bekazpodludzi #heheszki
derton778 - Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć ...

źródło: comment_1617440674v1s9aGZwHZcOkPG3bNEZnE.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@aarahon: Ehhh, dobra, nieważne...nie ma co w to dalej brnąć, bo widzę, że nie uzyskam odpowiedzi na pytanie, które drążę od dobrych dwóch godzin. Cały czas piszesz o jakimś podszywaniu, patologii, ale nie jesteś w stanie odpowiedzieć mi na banalne pytanie, które zadałem Ci już 3 razy...
  • Odpowiedz
@derton778: To co, kto zakłada ze mną MC? Oczywiście bez rejestracji i taki w którym średnia wieku będzie poniżej 65 a średnia ilość zębów na osobę powyżej 8. Prawka na motocykl nie mam, ale da się ogarnąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po przeczytaniu tylko tego posta wnioskowałem, że op jedzie po jakiejś randomowej grupie motocyklowej, która po prostu ma tam sobie jakieś zasady. Dopiero później ogarnąłem szerszy kontekst, że chodzi o te patologiczne historie o barwach.

@Maciej123:
  • Odpowiedz
@derton778 od kiedy gangi motocyklowe to janusze, prawiczku na utrzymaniu mamy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wstawiłeś jakiś placków pikników i rehoczesz, że ktoś (w przeciwieństwie do ciebie) ma jakąś pasję, tworzy subkulturę, swoje grono... Nikomu nie wadząc, nikogo nie zmuszając.

Chciałbym zobaczyć jak prujesz się do chłopaków z BC albo hellsów( ͡º ͜ʖ͡º) tam masz "bad boyów"
  • Odpowiedz
@vauecki: "ja #!$%@? chłopy w kryzysie wieku sredniego a bawią się w jakieś osiedlowe hierarchie i nadawanie praw xDDDDDDDD jak Wojownicy Maryi i Zolnierze Chrystusa. Uroczyste stykniecie sie siusiakiem z Bossem skutkuje przyjęciem do stada i założeniem jakiejs kamizelki czy ki #!$%@?? xD"

Ale dupcia zabolała, że dorośli ludzie bawią się tak jak lubią
  • Odpowiedz
@vauecki: "ja #!$%@? chłopy w kryzysie wieku sredniego a bawią się w jakieś osiedlowe hierarchie i nadawanie praw xDDDDDDDD jak Wojownicy Maryi i Zolnierze Chrystusa. Uroczyste stykniecie sie siusiakiem z Bossem skutkuje przyjęciem do stada i założeniem jakiejs kamizelki czy ki #!$%@?? xD"

Ale dupcia zabolała, że dorośli ludzie bawią się tak jak lubią


@SuperTimor435: niech sobie robią co chcą, jak dla mnie mogą sobie naszywać dickbutta na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@derton778:

Bad Standing to oznaczenie nadawane osobie, która była członkiem klubu motocyklowego, a jej szczególnie naganne zachowanie i uczynki spowodowały że została z tego klubu usunięta dyscyplinarnie i został tej osobie nadany status Bad Standing. Nadanie tego statusu sygnalizuje innym klubom, że osoba taka jest całkowicie nieakceptowana w klubach zrzeszonych w Kongresie.

Jakiekolwiek kontakty są wzbronione. A wszystkie zauważone uchybienia związane z ww uwagami będą piętnowane przez Kongres. Status Bad Standing mają prawo nadawać wyłącznie kluby MC.
  • Odpowiedz