Wpis z mikrobloga

Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć na motocyklach i mieć kamizelki, na których jest nazwa klubu, trzeba się pytać Januszy z jakiegoś kongresu i przejść kilkuletni okres próbny xDD jak nie to można obskoczyć #!$%@? xD

https://groups.google.com/g/pl.rec.motocykle/c/_0YkXJocGJE?pli=1

Ci debile wierzą w to, że ktoś będzie się ich słuchał. A tutaj pic rel jak wyglądają ci pseudo badboye na motocyklach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #bekazpodludzi #heheszki
derton778 - Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć ...

źródło: comment_1617440674v1s9aGZwHZcOkPG3bNEZnE.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@guest: coooo? MC to skrót od klubu motocyklowego, tak? I jakieś wąsacze roszczą sobie prawa do bycia jedynymi prawdziwymi klubowiczami i na drodze rozboju zabrali innym ich własność?
  • Odpowiedz
Po prostu mam bekę z Januszy. Nie można? Jak ci się nie podoba to po co komentujesz?


@derton778: jakbym #!$%@?ł się bez kolejki do każdego punktu usługowego i sklepu w twojej okolicy i na bezczela mówił: "Jestem XXX ZZZ z YYYY (gdzie XXX ZZZ to Twoje imię i nazwisko a YYYY to nazwa Twojej ulicy/miejscowiści) i mam być natychmiast obsłużony bo się królowi należy" to na bank by mnie wyśmiali ale
  • Odpowiedz
@korporacion: Wstawia to typ co się chwalił nie swoją suprą xD Historia naszywek w klubach motocyklowych ma trochę dłuższą historię więc pisanie czegoś takiego to trochę głupota, tak samo jak wklejanie zdjęć supry z mobile de xDD
  • Odpowiedz
Dlatego te "janusze" chcą dbać o dobre imię czegoś co reprezentują ponieważ dobre imię to wartość którą nie wszyscy rozumieją.


@aarahon: O dobre imię dba się w trochę inny sposób, niż przemoc i zastraszanie. Takimi metodami wyrabiają o sobie opinię zwykłych patusów, a nie ludzi broniących swojego dobrego imienia. To tak, jakby policja miała zacząć pałować motocyklistów w kamizelkach "bolzga", bo ludziom się wydaje, że to policja, proszę Cię, zejdź na
  • Odpowiedz
O dobre imię dba się w trochę inny sposób, niż przemoc i zastraszanie.


@Glenroy: Przecież nawet tak policja robi... Dobra, po roku sądów gość stwierdza że wyrzuci kamizelkę i kupi nową, co dalej, kolejny rok sądów?
  • Odpowiedz
Przecież nawet tak policja robi...


@aarahon: Co? xD Nie załamuj mnie. Wskaż mi chociaż jeden przypadek, w którym ktoś został zatrzymany z powodu posiadania kamizelki "polska" ;).

Dobra, po roku sądów gość stwierdza że wyrzuci kamizelkę i kupi nową, co dalej, kolejny rok sądów?


@aarahon: Nie, najlepiej wykonać samosąd, albo jeszcze lepiej, rzucić wyzwanie i #!$%@?ć się na noże, na śmierć i życie, bo ktoś sobie naszył nazwę swojej wsi
  • Odpowiedz
Nie załamuj mnie. Wskaż mi chociaż jeden przypadek, w którym ktoś został zatrzymany z powodu posiadania kamizelki "polska" ;).


@Glenroy: musisz patrzeć trochę dalej niż jedno zdarzenie xD

Załóżmy że wystawiam baner który Cię szkaluje. Wzywasz policję, mówię im że taka i taka sytuacja miała miejsce, na banerze jest prawda i go nie usunę. Sprawia trafia do sądu, sąd wydaje wyrok od którego się odwołuję, kolejna instancja podtrzymuje wyrok, wydaje nakaz
  • Odpowiedz
Załóżmy że wystawiam baner który Cię szkaluje.


@aarahon: Ale tutaj nikt nie wystawia takiego banera, nikt nie podszywa się pod jakiś #!$%@? klub, organizację, czy #!$%@? wie co jeszcze, nikt nikogo nie szkaluje. Ktoś sobie zrobił jakieś randomowe, nikomu nie szkodzące naszywki, a Wy straszycie ludzi jakimś #!$%@?, za logo Hondy na plecach xD.
Dobrze, że PZPN nie wie, ile amatorskich "klubów" mają dzieciaki, bo dopiero by się zaczęło, przecież podszywają
  • Odpowiedz
Ale tutaj nikt nie wystawia takiego banera, nikt nie podszywa się pod jakiś #!$%@? klub, organizację, czy #!$%@? wie co jeszcze, nikt nikogo nie szkaluje


@Glenroy: Właśnie chodzi o to by nikt się nie podszywał pod klub, organizację a jak już się podszywa to żeby nie szkalował jej swoim zachowaniem.

Aha...czyli przyznajesz jednak, że MC to taka sama patologia jak kibole?


@Glenroy: Nie, to Ty tak twierdzisz. Ja przyznaję że
  • Odpowiedz
Właśnie chodzi o to by nikt się nie podszywał pod klub, organizację a jak już się podszywa to żeby nie szkalował jej swoim zachowaniem.


@aarahon: Od tego jest prawo patentowe...

Czyli, rozumiem, że kupując sobie np. kurtkę z wyszytym na plecach wielkim logo "tutaj wstaw cokolwiek", to MC spuści mi #!$%@?, bo mam coś naszyte na plecach i pomimo, że w najmniejszym stopniu nie jest z ich ekhmmm "organizacją" związane? Tak...to
  • Odpowiedz