Wpis z mikrobloga

Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć na motocyklach i mieć kamizelki, na których jest nazwa klubu, trzeba się pytać Januszy z jakiegoś kongresu i przejść kilkuletni okres próbny xDD jak nie to można obskoczyć #!$%@? xD

https://groups.google.com/g/pl.rec.motocykle/c/_0YkXJocGJE?pli=1

Ci debile wierzą w to, że ktoś będzie się ich słuchał. A tutaj pic rel jak wyglądają ci pseudo badboye na motocyklach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #bekazpodludzi #heheszki
derton778 - Ale śmiesznych rzeczy się dowiedziałem xD. Żeby razem z kumplami jeździć ...

źródło: comment_1617440674v1s9aGZwHZcOkPG3bNEZnE.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
Czyli, rozumiem, że kupując sobie np. kurtkę z wyszytym na plecach wielkim logo "tutaj wstaw cokolwiek", to MC spuści mi #!$%@?, bo mam coś naszyte na plecach i pomimo, że w najmniejszym stopniu nie jest z ich ekhmmm "organizacją" związane?


@Glenroy: Nie, kto tak twierdzi? Skąd Ty to w ogóle wziąłeś? xD

Dbają takimi samymi metodami, jakimi dbają kibole, czyli jedno i drugie, to ten sam poziom #!$%@? ;)


@Glenroy:
  • Odpowiedz
Czyli uważasz że jak kibole legii #!$%@?ą do nieprzytomności kibica lecha to jest to ta sama sytuacja w której członkowie MC "A" zbijają żółwika z członkiem MC "B"? Nieźle masz w tej główce xD


@aarahon: Twoja pokrętna logika coraz bardziej mnie zaskakuje xD. Rozumiem, że masz coś wspólnego z tym światkiem, skoro tak zawzięcie próbujesz tego bronić.
Członkowie MC A zbiją żółwika z MC B, ale grupce dzieciaków obydwa MC spuszczą
  • Odpowiedz
Twoja pokrętna logika coraz bardziej mnie zaskakuje xD. Rozumiem, że masz coś wspólnego z tym światkiem, skoro tak zawzięcie próbujesz tego bronić.


@Glenroy: Przecież Ty ich oczerniasz kłamiąc i wpierając mi że oni za to wpuszczają #!$%@?...
  • Odpowiedz
@aarahon Większość mc to straszliwe gówno. Banda "podstarzalych" alkoholików z kryzysem wieku średniego i brakami w uzebieniu. Całe szczęście większość ma na nich kompletnie #!$%@?. W UK kiedyś próbowali nam w polskiej grupie zasady wprowadzać, bo jeden z drugim na magazyn robić przyjechał. Całe szczęście środowisko kazało im wypiera**ac. Chłopaki z offu, stuntu czy torowania jakoś zawsze się potrafią dogadać, jak są problemy to w większości przypadków jest to praffdziwy motocyklista na
  • Odpowiedz
Przecież Ty ich oczerniasz kłamiąc i wpierając mi że oni za to wpuszczają #!$%@?...


@aarahon: Czyli rozumiem, że kulturalnie proszą "Panie Anon, uprzejmie prosili byśmy o zerwanie naszywki, która godzi w nasze dobre imię".

Nawiązując m.in. do tego:

Najlepsza była akcja jak na jakiejś grupie że sprzedażą motocykli i akcesoriów facet wystawił kurtkę Hondy z lat 80tych, miała takiego fajnego, ogromnego orła na plecach. Oczywiście zleciała się ta banda uposledzonych umysłowo
  • Odpowiedz
Czyli rozumiem, że kulturalnie proszą "Panie Anon, uprzejmie prosili byśmy o zerwanie naszywki, która godzi w nasze dobre imię".


@Glenroy: od tego zaczynają.

mam pewne wątpliwości czy to ja kogokolwiek oczerniam, czy tylko podsumowuję, co zostało napisane pod dwoma wpisami @ derton778 dot. wykonania sobie z kumplami swoich naszywek.


@Glenroy: równie dobrze można by zacytować i wziąć za dowód to co Ty pisałeś.

To nie jest pierwszy temat tutaj, czy
  • Odpowiedz
Chcesz zakazać zlotów motocyklowych czy ujednolicić stroje motocyklowe żeby nie było takich sytuacji?


@aarahon: w żadnym wypadku, dlatego mam też kompletnie wywalone, kto, co ma naszyte na swojej kurtce. Dla mnie o godzeniu w dobre imię instytucji, która prawnie instytucją nie jest i nie jest w żaden sposób prawnie chronioną, to po prostu czyjś śmieszny wymysł. To tak, jakbym zaczął jeździć po kraju i szukać ludzi o tym samym imieniu i
  • Odpowiedz
To tak, jakbym zaczął jeździć po kraju i szukać ludzi o tym samym imieniu i nazwisku, bo któryś może godzić w moje dobre imię ;).


@Glenroy: przecież oni nic takiego ani podobnego nie robią xD
  • Odpowiedz
@derton778: klub motocyklowy to jakieś stowarzyszenie które ma statut, prezesa, skarbnika sekretarza i członków. Wspólnie jeżdżą na motocyklach, organizują zloty motocyklowe, wszyscy mają jednakowe barwy i oznaczenia na kamizelkach. Na zebraniach podejmują decyzję poprzez głosowanie. Kluby mają swoje zasady i nikt nikogo nie zmusza aby być członkiem jakiegoś klubu. Jednak bycie w klubie ma swoje zalety
  • Odpowiedz
@derton778: co za gamonie #!$%@? xd sam jeżdżę pare lat juz, ale w zadnym klubie nie jestem, na zloty nie jeżdżę itp. Ale niedawno zrobiłem swoj "klub", czyli zrobiłem swoj projekt naszywki, po taniosci mi je wyszyli i tak sobie jeżdżę. Sram na te zasady wasatych januszy xd
  • Odpowiedz
@aarahon: No nie, to taka analogia - trudne słowo, rusz tą galaretą pod czaszką...

Nie jeżdżą i nie szukają, ale jeżeli grupka dzieciaków zrobi sobie naszywki "Piździszew MC", to już jest niedopuszczalne, bo mają MC czy MG w nazwie?

klub motocyklowy to jakieś stowarzyszenie


@mblack: Nie będąc zarejestrowanym w KRS, prawnie nie są żadnym stowarzyszeniem.

Nie zaprzeczam, że może i przynależność do klubu niesie za sobą jakieś przywileje, niewątpliwie możliwość
  • Odpowiedz
@enjoi: Tu bardziej chodzi o to, że patusiarsko uzurpują sobie prawo do mówienia ludziom co mogą, a czego nie mogą nosić - ba! Namawiają do „siłowych rozwiązan” gdy ktos sie nie chce podporzadkowac. Troglodyckie metody u wiesniackie kamizelki dla pseudogangsterów ( _)
  • Odpowiedz
@derton778: kwintesencja polskiego #!$%@?:
- podpatrz cos u amerykanow
- zachwyc sie: wolnosc, wyjeci spod prawa, 1% MC 100% outlaw oh yeah
- #!$%@? sowiecką biurokrację
- wyjęci spod prawa na zapisy i po okazaniu zaświadczenia
To jest komedia.
  • Odpowiedz