Wpis z mikrobloga

Czytając dzisiaj wpisy zmieniłem zdanie co cymbergaja. Piszę do tych, co nadal uważają, że to dobra gra...

Jak wy w ogóle śmiecie się w tej grze dobrze brawić? Czy wy nie rozumiecie, że w takim sleeping dogs jest o wiele bardziej żyjąca metropolia?! A w takim lego city samochody umieją omijać przeszkody? A w RDR2 można z każdym NPC prowadzić dialog? A w detroit human revolution cała fabuła jest rozgałęziona?!

Czy wy tego nie widzicie i się dobrze bawicie?? Co z wami jest nie tak, że podoba wam się gra, mimo iż nie ma tam pościgów policyjnych a strzelając w wodę nie ma rozbryzgów?! Przecież to jest fundament każdej gry AAA??!

Nie wiecie nawet, że redzi wzięli kasiorę na jakieś multiplajery a teraz nic z tego nie będzie?!

Co z wami jest nie tak, że gracie w grę, która wg MNIE nie może wam się podobać, rozumiecie to czy nie? Przestańcie się dobrze bawić!!!

#cyberpunk2077
Pobierz
źródło: comment_1617362730j2kOIag3hglivGVQXuu2jO.jpg
  • 24
@Kosmiczny_pies_Kazak: Miałem tu na myśli 'jak po prostu sie gra, idzie przed siebie i jakoś strasznie nie analizuje treści ani nie zbacza z tego co twórcy ustalili' .

Jeśli ktoś szczerze robi przykład jaki wymienileś to tak- jest to głupie. Ale najbliżej coś podobnego do tego to widziałem jak gracz robił sobie 'schody do nieba' z samochodów bo spamily się coraz wyżej oraz tuż obok
@Misticmac: @pablo397: Przeszedłem grę na ps4 pro grę mi wywaliło zaledwie kilka razy podczas dwukrotnego przejścia. Nigdy nie miałem T-pose, wystrzeliwanych w górę samochodów czy wpadania pod mapę. Co ja robię nie tak, że te bugi mi się nie zdarzają?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@pablo397: eh, temat wałkowany 100 razy
Ludzie się bulwersują na tych co sądzą ze gra jest dobra nie bez powodu. Tu nie chodzi o psucie dobrej zabawy, a o utrzymanie jakości rynku z grami.
Twórcy widząc że mogą wydawać gry które są technologicznymi bublami, a dalej znajdują sie ludzie co ich bronią, będą kontynuować to, bo im sie to opłaca poprostu. Tworzy się generalne przyzwolenie na byle jakość co na dłuższą