Wpis z mikrobloga

Mam taką tezę, że cały ten #blackpill jest zupełnie sprzeczny z rzeczywistością, a jego zwolennikom (studentom nudnych kierunków na marnych uczelniach publicznych) łatwiej jest wierzyć w taki syf niż wykonać najmniejszy krok w kierunku interakcji z płcią przeciwną XD. Czarna pigułka to nie prawda, wy po prostu lubicie tkwić w tym waszym marazmie, zwalając winę na #rozowepaski. Wiadomo że jak jesteście 2-3/10 nigdy nie złapiecie jakiejś 11/10. Brzydcy faceci wchodzą w #zwiazki z mniej ładnymi kobietami, logiczne.



Zapraszam do konstruktywnej debaty wszystkich #przegryw, wierzących w jakieś pigułki xd

#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #milosc #randkujzwykopem #milosc
  • 131
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce:

Nawet jak coś ewidentnie brzmi jak przesada i wydaje się, że dla każdego oczywistym jest, że to nie jest w 100% prawda, to jak brakuje w dyskusji przeciwwagi, to łatwiej takie stwierdzenia łyknąć.

Masz już na wykopie konto dość długo. Jeszcze trochę i zaczniesz nauczyć się rozróżniać zarzutki od prawdziwych postów.

Wystarczy być przeciętnym i jakąś tam partnerkę sobie człowiek znajdzie.

bo wychodzi na to, że problemem nie jest to,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azja_Tuhajbej: Nie zgadzam się, że nie ma na tym tagu osób o skrajnych poglądach, nawet jeżeli trolling też ma miejsce. Jak mówiłem, temat wpływu tego co się czyta w Internecie na postrzeganie świata widzimy inaczej. Ty twierdzisz, że jest pomijalny i nie ma to żadnego znaczenia, a ja, że tak nie jest - temat uważam za wyczerpany, bo wymieniliśmy się argumentami, ale dowodów na swoją wersję żaden z nas nie ma.
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce:

Ok, a czy faceci charytatywnie adorują mało atrakcyjne kobiety?

A jakie znaczenie ma czy robią to charytatywnie czy nie. Fakty są takie że adorują i to masowo.

O to właśnie chodzi w tym wysiłku włożonym w swój rozwój - spodziewamy się, że zwiększy on naszą wartość.

Nie to jest skrajna niesprawiedliwość i stawianie się w pozycji przedmiotu.

Wg mnie nie warto startować do laski, przez którą wcześniej zostało się odrzuconym.
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce: no ale przeciez to wiadomo, ze tak dziala swiat.

Te czerwone czy czarne pigulki to zadna nowosc tylko, ze dotycza one po prostu ludzi, a nie kobiet.
Ile to facetow wżenia sie w bogate rodziny...ech.

Z reszta dobrze ujales to we wczesniejszych postach.
Ja juz nie mam sily, z reszta jako różowa tutaj mam juz na starcie -100 do iq wiec mi sie nie chce wysilac.

@Azja_Tuhajbej: to nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azja_Tuhajbej: Ale adorują bo nie mają lepszej opcji, więc według Twojej logiki ta adoracja jest nic nie warta. Z czym ja się nie zgadzam, bo tak działa dosłownie każdy i nie wiem co to niby zmienia. Obstawiam, że nie wszedłbyś w związek z szarą myszką 5/10 jakby zalecała się do Ciebie dziewczyna 7/10 i to jest zupełnie normalne.

Tak działamy, więc to jest właśnie pożądanie. Bez sensu jest mówienie, że to
  • Odpowiedz
@Faveola:

Dlaczego? Bo uwazam, ze czas poswiecony na czcze gadanie jest zmarnowany,

Chyba że chodzi o klepanie się po pleckach z innymi antyblackpillami to wtedy nie jest zmarnowany xD

Ile to facetow wżenia sie w bogate rodziny...ech.

No niby ilu? xD
Chyba mniej niż 1% i to pod warunkiem że mają mordę jeremego meeksa.

I zamiast probowac z tego wyjsc to sie w tym babracie dalej.

No dobrze, to dam ci
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce:

Ale adorują bo nie mają lepszej opcji, więc według Twojej logiki ta adoracja jest nic nie warta.

Adoracja ta jest warta realne pieniądze, które spermiarze ochoczo przelewają każdej, nawet najbrzydszej kobiecie za iluzje znajomości.
Nawet jeśli atencja od pojedynczego spermiarza jest niewiele warta to spermiarzy jest tyle że niwelują to.

Obstawiam, że nie wszedłbyś w związek z szarą myszką 5/10 jakby zalecała się do Ciebie dziewczyna 7/10 i to jest
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: ogolnie sa swieta wiec nie mam czasu zbytnio odpisywac.
Naprostuje jedno.
Nie chodzilo o to czy ja dawalam sobie rade z gnebieniem- bo nie zawsze, tylko chodzilo o to ze umiem stanac w obronie przeciw grupie gnebiacych kogos(czy wychodzilo mi to na dobre-bardzo roznie :D ). I sadze, ze na palcach jednej reki moglabym policzyc kiedy nie mialam do tego sily lub po prostu checi(bo przeciez nikt doskonaly nie jest)
  • Odpowiedz
@Faveola: Jest jeszcze reszta tekstu do odniesienia się. Jak nie masz czasu to odpisuj wtedy gdy masz.

Na pewno da się to opisać w taki sposób że nie da sie nikogo wystalkować, pozmieniać daty, miejsca wydarzeń, zostawić samo sedno historii. No ale jak chcesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azja_Tuhajbej: Nie miałem na myśli wartości pieniężnej, tylko to, że taka dziewczyna też powinna być na Ciebie zła, bo jesteś z 5/10 tylko dlatego, że nie możesz być z 7/10 (zakładam poziom zaangażowania i inne aspekty na podobnym poziomie). Czyli według tej logiki każdy na tym świecie powinien być zły na każdego, że wybiera dla siebie jak najlepiej i że gdyby miał lepsze opcje, to nie decydowałby się świadomie na te
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce:

tylko to, że taka dziewczyna też powinna być na Ciebie zła, bo jesteś z 5/10 tylko dlatego, że nie możesz być z 7/10

No i nie są złe? xD
Jak kobieta uważa że nie masz szans na nic innego niż ona to traci do ciebie szacunek(dlatego nie wolno być szczerym xD) i cie nawet zostawi

Czyli według tej logiki każdy na tym świecie powinien być zły na każdego, że wybiera
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azja_Tuhajbej: Ale zazwyczaj nie jest tak, że jesteś w stanie zainteresować dziewczynę 7/10, a druga w kolejce to już tylko 5/10. Jak jedna 7/10 się zainteresowała, to prawdopodobnie znajdą się i inne na podobnym poziomie. Trzeba dbać o siebie żeby się to nie zmieniło, tak samo jak faceci nie chcieliby żeby ich laska się zapuściła. Nie można po wejściu w związek stwierdzić, że cel został osiągnięty, osiąść na laurach i od
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce:

Nie można po wejściu w związek stwierdzić, że cel został osiągnięty, osiąść na laurach i od tego momentu usiąść na kanapie i nie robić nic, dokładnie tak jak w pracy też trzeba trzymać pewien poziom

Zgadzam się. Wyścig o tzipe nie kończy się nigdy. Stracisz na wartości to nastąpi wymiana na lepszy model.

W takim razie jeżeli tego, co dzieje się między dwojgiem przeciętnych ludzi nie chcesz nazwać pożądaniem, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azja_Tuhajbej: Im bardziej się zapuścisz i stracisz na wartości, tym większa szansa, że partnerowi przestanie to odpowiadać, ale to działa dla obu płci. Z tym, że to też nie jest tak, że wystarczy raz się poślizgnąć i słyszysz "nara". Jedna kłótnia o jakąś nieistotną kwestię sprowokowana głównie przez jedną ze stron raczej nie sprawi, że związek się rozpadnie, ale regularne awantury tego typu mocno psują atmosferę i jeśli nie idzie się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamkam55: 0/10
Potwierdzam blackpill
Posiadanie ladnej mordy(i wysokiego wzrostu) daje ci powodzenie u lasek chociazbys mial downa
Sam mam aspergera + chorobliwa niesmialosc i mm regularna atencje od rozowych za ladny pysk chociaz wysoki nie jestem
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce:

Im bardziej się zapuścisz i stracisz na wartości, tym większa szansa, że partnerowi przestanie to odpowiadać, ale to działa dla obu płci.

Zgoda ale praktyka pokazuje że mężczyźni wytrzymają o wiele większe zapuszczenie niż vice versa. Kobiety zwykle przy najmniejszych kłopotach opuszczają okręt.
Ile zresztą było przypadków gdy mężczyźni brali sobie kobietę poniżej ich wartości, z nizin społecznych, grubą, itd i pomagali się jej wydostawać? Ile razy słyszałeś o tym
  • Odpowiedz