Wpis z mikrobloga

Mam taką tezę, że cały ten #blackpill jest zupełnie sprzeczny z rzeczywistością, a jego zwolennikom (studentom nudnych kierunków na marnych uczelniach publicznych) łatwiej jest wierzyć w taki syf niż wykonać najmniejszy krok w kierunku interakcji z płcią przeciwną XD. Czarna pigułka to nie prawda, wy po prostu lubicie tkwić w tym waszym marazmie, zwalając winę na #rozowepaski. Wiadomo że jak jesteście 2-3/10 nigdy nie złapiecie jakiejś 11/10. Brzydcy faceci wchodzą w #zwiazki z mniej ładnymi kobietami, logiczne.



Zapraszam do konstruktywnej debaty wszystkich #przegryw, wierzących w jakieś pigułki xd

#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #milosc #randkujzwykopem #milosc
  • 131
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azja_Tuhajbej: Takie historie budzą emocje i przez to zdobywają większy rozgłos. Historia "jestem w szczęśliwym małżeństwie, w którym wzajemnie się wspieramy" nie będzie miała siły przebicia, bo jest nudna. Ludzie lubią sensacje i jak do kogoś docierają informacje głównie o nich, to może dojść do wniosku, że tak się dzieje w większości przypadków. Szczególnie jak w swoim otoczeniu widzi się mało tych pozytywnych, a przecież zawsze będzie tak, że jedni napotkają
@MuszeAleNieChce:

Takie historie budzą emocje i przez to zdobywają większy rozgłos.

Musisz cytować bo ja już nie pamiętam do czego się odnosisz.

A czy nie ma przypadków, gdzie facet widzi, że atrakcyjniejsze kobiety są w jego zasięgu i przeskakuje na inną gałąź?

Na pewno są takie przypadki, sam znam jeden.

Tak samo z braniem sobie dziewczyny grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°) poniżej swojej wartości. Większość gości, którzy
@Azja_Tuhajbej: Staram się właśnie nie korzystać z argumentu naturalistycznego bo ludzie którzy go używają popadają w jego użycie wybiórcze. Nie będę wytykać imion, ale np. spotkałem się tu z blackpillem tego typu, który mówił że będąc nieatrakcyjnym to trzeba w ogóle darować sobie z chęcią seksu i myśleć tylko o kasie, uzasadniane tym że każdy normalny człowiek powinien do tego dążyć... ale całkowicie negując że dla większości ludzi potrzeba bliskości jest
@MuszeAleNieChce:

Osoby, które je popełniają trafiają do więzienia. To jest konkretne rozwiązanie, które ma realny wpływ na ograniczenie ich występowania, w przeciwieństwie do wściekania się.

Gdyby z jednak z tym nie dało się nic zrobić i by cie to spotkało osobiście to tez pewnie byś się wściekał.

No bo jakie postulaty proponowałbyś żeby rozwiązać problemy przeciętnych mężczyzn w kontaktach z kobietami? Ustawowo szara myszka dla każdego anonka? To byłoby ograniczeniem jej
@PeknietaMorda:

Staram się właśnie nie korzystać z argumentu naturalistycznego bo ludzie którzy go używają popadają w jego użycie wybiórcze. Nie będę wytykać imion, ale np. spotkałem się tu z blackpillem tego typu, który mówił że będąc nieatrakcyjnym to trzeba w ogóle darować sobie z chęcią seksu i myśleć tylko o kasie, uzasadniane tym że każdy normalny człowiek powinien do tego dążyć... ale całkowicie negując że dla większości ludzi potrzeba bliskości jest
który mówił że będąc nieatrakcyjnym to trzeba w ogóle darować sobie z chęcią seksu i myśleć tylko o kasie, uzasadniane tym że każdy normalny człowiek powinien do tego dążyć


@PeknietaMorda: I słusznie. Z hajsem przyjdzie też atrakcyjność nie tylko fizyczna.

ale całkowicie negując że dla większości ludzi potrzeba bliskości jest wymogiem z natury.


@PeknietaMorda: Powiedz to kolegom z tagu w wieku bliskim moich rodziców. Jakim cudem jeszcze nie powyzdychali z
nie traktuje tego na poważnie, a może jednak ktoś myśli, że tak jest naprawdę. Tego nie wiemy, bo każdemu do głowy nie wejdziemy. Nawet jak coś ewidentnie brzmi jak przesada i wydaje się, że dla każdego oczywistym jest, że to nie jest w 100% prawda, to jak brakuje w dyskusji przeciwwagi, to łatwiej


@Niski_Manlet: a jednak 45 osób popiera me spostrzeżenia, bierz się do roboty