Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#czarnorycerstwo

Zdarzyło się dzisiaj. 11 lat czekałem na ten dzień i nawet o tym nie wiedziałem. Do 2010 byłem we friendzonie, byłem klinicznym przykładem idioty. Wtedy powiedziała mi, że się zareczyla.
Nie wiedziałem, że był ktoś jeszcze. Przechorowalem to bardzo. Jednak idiotą byłem nadal. Poszedłem nawet z przyczajki na jej ślub, który też odchorowalem.
Po krotce : ja to byłem takie 5/10 bez większego grosza, on był 8/10 synalek hurtownika.
Powiedzmy sobie, że złapałem lekką depresję. Podziękowano mi w robocie, nie nadawalem się wtedy na nic ambitnego. Poszedłem na budowę jako niwykwalifikowany pomocnik i tam się zapoznałem ze spawarka. Szczegół ten jest o tyle istotny, bo okazalo się, że mam do tego dryg. I tak jakoś poleciało, zrobilm jakiś kurs, kupiłem pierwszą zabawkę, coś komuś po kosztach, potem z polecenia. Tak, że mimo lockdownu nie narzekam. Zlecenia są, stal, inox, aluminium, cięcie laserowe, gięcie, spawanie, zgrzewanie.

I teraz po 11 latach znalazła mnie na fejsie rozwódka z 2 dzieci i pyta się "a co u Ciebie słychać? "

Chyba jej podziękuję, bo gdyby nie tamto to na ludzi bym nie wyszedł.

#blackpill #logikarozowychpaskow #pracaspawaczamnieprzeistacza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60634c44ccdad9000aaf531f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania

Spotkaj się z nią. Bądź miły. Zapytaj co u niej. Jak spyta się co u ciebie to podziękuj że dzięki temu, że zrobiła z Ciebie kretyna pokierowało to twoim życiem w taki sposób, że masz dziś fajne życie.

Później uśmiechnij się. Powiedz, że w sumie to dobrze, że wam nie wyszło bo nie wyobrażasz sobie teraz z nią być i wróć do domu

Serio. Świetnie ci to zrobi
Jak spyta się co u ciebie to podziękuj że dzięki temu, że zrobiła z Ciebie kretyna pokierowało to twoim życiem w taki sposób, że masz dziś fajne życie.


@Sprus:

spotkaj się , przejeb ją (okażesz dominację ) i ja rzuć


@AndyMendy:

Panowie, ale co wedlug was ona takiego zlego zrobila by ja karac? Pytam, bo nic z opowiesci OPa nie moge wyciagnac. Friendzone wyglada tak ze ona nic nie chce,
@AnonimoweMirkoWyznania: Aha, no ale o co masz do niej pretensje? Powiedziałeś jej chociaż kiedykolwiek, że jesteś zainteresowany związkiem? A jeśli nie, to skąd ona miała wiedzieć? Sam piszesz, że tylko się kolegowaliście, nie byliście nawet na tyle blisko, żebyś wiedział o jej partnerze. Wkręciłeś sobie, że skoro jesteś nią zainteresowany, to ona jest ci nie wiadomo co winna. Tak zupełnie serio to nazywa się autyzm.

Nie wygłupiaj się i jeśli nie
@Sprus: wolam, bo wymyslasz jakies co ma zrobic "co mu dobrze zrobi", i piszesz ze zrobila z niego kretyna, no i ze ma mowic ze lepiej ze im nie wyszlo - a ja sie pytam, skad wyciagnales z wiadomosci OPa to ze ona cokolwiek wiedziala o jego uczuciu oraz cokolwiek kiedykolwiek zrobila mu zlego. Slowa o tym w tym co OP napisal nie ma, a ty sobie dopowiadasz bo tak xD