Wpis z mikrobloga

Pięć rad które powiedzieli byście sobie w wieku 15 lat?
Moje 5:
-nie omijaj żadnej imprezy, żadnego spotkania towarzyskiego i żadnej okazji do interakcji z ludźmi.
- nie pakuj się w żaden związek aż do mementu gdy będziesz absolutnie pewnym tego że chcesz. Absolutnie #!$%@?!
-nie stresuj się niepotrzebnymi pierdołami, życie jest zbyt krótkie by się przejmować wszystkim.
-zacznij ćwiczyć już teraz, nie zniechęcaj się po kilku miesiącach tylko ciśnij konsekwentnie, za kilka lat będziesz wyglądal i czul się tak jak chcesz, jeśli się nie poddasz
-nie przekładaj swoich celów i marzeń na później, bo czas skończy się szybciej niż myslisz: chcesz coś zobaczyć? Bierz kumpli i jedzicie tam już teraz, minimum w te wakacje! Chcesz nauczyć się grać na gitarze? Ciągnij hajs od starych, dorób sobie i kupuj ją już w tym miesiącu. Chcesz poznać dziewczynę? Nie czaj się #!$%@? jak ksiądz za przedszkolem tylko podbijaj, szukaj okazji.

+ bonusowo: ogarnij #!$%@? swój wygląd, pomysł jaka fryzura pasuje Ci do mordy, zapuść brodę, kup sobie chociaż 2 komplety lepszych ciuchów.

Ogólnie to tańcz aż się porzygasz. Drugiej takiej okazji już nie będzie.
  • 307
  • Odpowiedz
@Heroina340: nie powiedziałbym kompletnie nic, oprócz tego aby próbował być szczęśliwy. To samo mój ojciec mi powiedział i to samo ja powiem swojemu synowi.

życie to nie tylko zwycięstwa ale przede wszystkim porażki które kształtują nas tak samo mocno (a czasem mocniej) niż te wyżej wspomnień zwycięstwa. Nie chciałbym zabierać sobie tych doświadczeń które zyskałem mimo ze nie jestem z nich dumny

Natomiast mam kochana narzeczona, wspaniałego syna i mimo tego
  • Odpowiedz
@Heroina340: żadnego z tych błędów nie popełniłem :) Ja bym sobie zostawił wskazówki gdzie szukać najważniejszej wiedzy jaką da się posiąść i jak nauczyć się lepiej korzystać z instynktu... ale to ja.
  • Odpowiedz
1) pasja, którą masz to największy skarb jaki dostałeś od losu i idź w tym kierunku ponad wszystko

2) większość nauczycieli w szkołach to nieudacznicy, którzy pracują w tym zawodzie bo muszą. Nic w życiu nie osiągnęli i uczysz się większości głupot, które nie będą przydatne

3) ucz się angielskiego bo będzie Ci ciężko nauczyć się w dorosłym życiu

4) nie trać czasu dla ludzi, którzy się z ciebie śmieją bo masz
  • Odpowiedz
@Heroina340: Trochę śmieszą mnie te rady spermiarzy, którzy by do 30 ruchali co popadnie, co się nawinie. No spoko, wasza sprawa xD Ja poznałem dziewczynę która jest we mnie zakochana po uszy i ja w niej, kiedyś owszem poznałem jedną która mi nie pasowała od początku i w sumie zalezalo mi na tym tylko, aby ją wyruchac, wiec szybko sie ten "zwiazek" rozbil. Jesli poznacie w mlodym wieku dziewczyne, do ktorej
  • Odpowiedz
@Heroina340:
1. Nie staraj się na siłę dopasować do swojego środowiska, twoja intuicja ma rację, nie warto.
2.Nie martw się tak nauką, ocenami i nauczycielami którzy mają Cię za debila. W przyszłości będziesz cholernie mądrym #!$%@? który wszystkich zaskoczy wbrew wszelkim prawom więc chill.
3. Przestań się godzić na bycie pomiatanym. Olej ludzi którzy lubią się nad tobą znęcać a szkolnych łobuzów zgłaszają gdzie się da.
4. Wygarniaj rodzicom co ci
  • Odpowiedz
@Heroina340: wiele bym nie zmienił, bo jestem zadowolony ze swojego życia. Może powiedziałbym o BTC, ale nie wiem, czy to by cokolwiek zmieniło na lepsze.
Hm. Powiedziałbym sobie, aby jechać na Soundgarden w 2014, gdy grali w Auschwitz. Odpuściliśmy, kilka lat potem Cornell się odwalił i elo ¯\_(ツ)_/¯. Przepadł fajny koncert, czasem mam o to ból dupy.
  • Odpowiedz