Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę - stanowisko specjalisty ds. celnych w pewnej agencji celnej na wschodzie Polski w mieście wojewódzkim. W wymaganych mile widziane doświadczenie oraz wpis na listę agentów celnych, a więc i w związku z tym wyższe wykształcenie zazwyczaj, a do tego oczywiście znajomość komunikatywna dwóch języków. Praca dwuzmianowa naprzemiennie dzień, noc, przerwa, repeat. Moi drodzy Państwo zgadnijcie za jaką stawkę? Minimalna 2800 brutto no i ten jakiś śmieszny dodatek za te nocki typu 100 zł. Rozmowa o tę "posadę" trwała godzinę, a o ich warunkach finansowych dowiedziałem się po 50 minutach. Na sam jeszcze koniec zobaczyłem kolejną osobę czekającą na rozmowę najprawdopodobniej o tę same stanowisko xd. PANIE PREMIERZE JAK ŻYĆ?

#praca #pracbaza #bezrobocie #wschodnierealia #zarobki ##!$%@? #zalesie #gorzkiezale
  • 13
  • 1
@Furox Mam takich dwóch znajomych w realu co programują w javie, są przed 26 rokiem życia i maja po 9-10k na rękę, ludzie kompletnie odrealnieni, więc tutaj na wykopie i takich też trochę jest xd
@brunetroll089 A podobno Białystok to najlepsze miejsce do życia w Europie xd
@Imiko97: Podkarpackie a jak chcesz znaleźć pracę może być ciężko ponieważ:
Szukają kogoś z doświadczeniem czyli roczny staż pracy na pełen etat najlepiej w zakładzie powyżej 150 osób (specjalista BHP ) inspektorów nie szukają raczej ale może to moje doświadczenia z Polski Z

2. Głównie teraz firmy zewnętrzne obsługują inne pod względem BHP czyli jak coś to będziesz latać od zakładu do zakładu na szkolenia i ogarnianie papierów

3. Trzeba mieć
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Imiko97: tak na serio to dużo ludzi znalazło pracę w zawodzie i pracują od wojska po firmy prywatne produkcyjne jak i szkoleniowe. Ale nie dość, że płaca 3500zl netto to marzenie, odpowiedzialność spora bo jak u ziomka na zakładzie maszyna typa zmielila to wjeżdża prokuratur i masz przypał jak coś nie gra to jeszcze ciągła walka z pracodawcą co chce wszystko najtańszym kosztem xD ogólnie nie warto