Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy skąd u was ta fascynacja bezrobotnym alkoholikiem, który żebra o pieniądze na youtube i brzydzi się pracą? Bo jak napisałem kilka wątków niżej, to dostałem pocisk na moją rodzinę. @salamsalejman(piszący koment) , @piSSowiec39(lajkujący koment) Serio w obronie kogoś takiego jak Mexicano można drugiej osobie #!$%@?ć w ten sposób?

Ja nie wiem co to za współcześni idole wśród młodzieży. 45 letni miłośnik używek ,który ma dwie lewe ręce, mieszka z matką i wyciąga od dzieciaków hajs. W dodatku oszukał ludzi na pieniądze ze zbiórki i wykorzystywał upośledzonego Konona w taki sam sposób jak reszta pasożytów typu Aron itd.

I nie "zarabia dobrego hajsu", bo gdyby prowadził działalność, to ledwo starczyłoby mu na ZUS i podatki XD
#kononowicz
  • 17
@Sok_Mandarynkowy: to są jedynie ujadacze i poplecznicy menela. Najgorsze w tym jest to, że menel wpływa swoim toksycznymi lajtami i filmikami na grono najbardziej podatnych i najmłodszych odbiorców i robi im papkę z mózgu. Ja jako rodzic kategorycznie zakazałbym oglądania kogoś takiego formatu kalibra 207. Ban na internet do odwołania i kara braku kieszonkowego albo 24 godziny stania w kącię przy szafie z żółtym pluszowym misiem puchatkiem