Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@memtejko Nie wszystkie planety były rozwinięte tak jak Enroth, na wielu istniało po prostu prymitywne życie, więc niszczenie ich było dosyć proste.
Mimo wszystko Enroth zostało zniszczone, a Kreeganie mieli na to wpływ, bo to dzięki nim powstało Ostrze Armageddonu, które po skrzyżowaniu z Mieczem Mrozu spowodowało Rozliczenie.
Oczywiście plan Xenofexa zakładał spalenie świata za pomocą Ostrza Armageddonu przez Lucyfera, ostatecznie dokonali tego Gelu z Kilgorem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@memtejko:

Jak na rasę kosmicznej szarańczy co niszczy planetę za planetą, Kreeganie/Diabły/Inferno są nieco do bani.


Inferno na XL+U jest akurat bardzo dobrą frakcją.
  • Odpowiedz
@memtejko: Nie mam pojęcia o lore HoMM, nie jestem też jakimś pro graczem, ale Inferno zawsze grało mi się najgorzej w trójce. Uważam, że jest słabsze, brzydsze i mniej ciekawe niż inne zamki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kutalongest: bo inferno zawsze było słabym zamkiem, natomiast bardzo duzo zrobil mod HotA do heroskow, gdzie zamek został zbalansowany i dodano możliwość rzucania kuli ognia u ulepszonych magogów w dowolne miejsce po nacisnieciu klawisza G (ta sama funkcja wystepuje i liszów)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@memtejko: ale przecież czwóreczka to niejako kontynuacja tego (w sensie pokazuje ze ludzie i inni #!$%@? portalami) tylko ze w swiecie Axeoth. Fabularnie jest tez naprawde dobra, z czego według mnie najlepsza jest kampania Gauldotha - Pół-martwy
  • Odpowiedz
Nigdy się nie przemogę do Heroes IV. To najbrzydsza gra jaka istnieje.
"CyberMycha i znikające króliki" ma lepiej przemyślane art direction niż Heroes IV.
  • Odpowiedz