Wpis z mikrobloga

Wszędzie narzekania na koronawirusa i lockdowny. A może by tak wymienić się co pozytywnego przyniosły wam ten roczny lockdown i pandemia?

Ja zaczynam: zaczęłam drugi kierunek studiów, który czuję o wiele mocniej niż pierwszy i dzięki zdalnym zajęciom mam sporo czasu na oba kierunki ()

Jak tam u was? Zaczęliście jakieś nowe hobby, albo nauczyliście się programować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #glupiewykopowezabawy #kiciochpyta #studbaza #pracbaza #hobby #kiciochpyta #pytanie
  • 19
@Chwilowo: Zdalne studia chociaż na początku mnie załamały to wychodzą na plus. Praca zdalna też spoko. Fajnie by było wrócić do biura bo to też ma swoje plusy, ale mam nadzieje, że opcja HO w rozszerzonym zakresie niż np. raz w tygodniu zostanie na stałe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chwilowo: zmieniłam pracę na lepiej płatną, lubię pracować z domu, zaczęłam kurs hiszpańskiego, wzięłam się za prostowanie zębów, przeprowadziłam się z wynajmowanego pokoju na całe mieszkanie tylko dla mnie i niebieskiego, odłożyłam najwięcej pieniędzy w życiu, mam masę komfortowych ubrań po domu, ćwiczę, moja skóra i włosy lepiej wyglądają bo mam czas na pielęgnację. ()