Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siemka. Miał ktoś do czynienia z komputerkiem magene? Dokładnie c406, jest dość tani a ma wszystko czego w zasadzie potrzebuję czyli kompatybilność ze wszystkimi sensorami, GPS (nie wiem czy prowadzi po ścieżce czy tylko zapisuję ją w celu synchronizacji) a może coś polecacie z używek do 30-400?
#kolarstwo #szosa #mtb #rower
  • 6
@roadjoker: kumpel kupił go ostatnio. Ogólnie po ścieżce nie poprowadzi, licznik, sensory, zapis śladu do Gpx. Parowanie sensorów przez aplikacje na telefonie - czasem są problemy, ale działa.Fix GPS tez szybko choć zdarza mu się na samym GPSie pokazywać skoki/spadli prędkości. Zapis przejechanej trasy do Stravy bardzo szybki. Ogólnie jak nie potrzebujesz prowadzenia po śladzie robi robotę. Nie powiem Ci jak z bateria bo nie robił jeszcze jakiejś długiej trasy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzCzoteckY: lezyne macro gps. Udało mi się dostać roczną używkę. czy polecam? Raczej tak. Raczej tak ze względu na to, że lubi mieć kaprysy podczas łączenia się z telefonem. Raz musiałem od nowa parować z urządzeniem bo coś zgłupiał. Miał Sporadyczne problemy z łączeniem się sensorów od magene ale może to wina słabej baterii w sensorze (nie sprawdzałem, przełączyłem na mierzenie prędkości z gps). Bateria trzyma 10-15h nie za długo ale