Wpis z mikrobloga

Jednak Probi sie rozkręca. Dla tych co nie oglądali koncowki:
- kulfon opłaca sie menelowi pato-gitowi Jarkowi za ochrone żeby go nie bili na osiedlu
-menel Jarek kipisziował mieszkanie jak kulfon poszedł do kibla ( ukradł szlugi)
- menel Jarek sobie spał w barłogu kulfona
- kulfon został wyjaśniony i skrojony z 50 zł ( Jarek kipiszował mu portfel i rzucał nim)
- kulfon błagał że musi mieć 50zł na jedzenie ale Jarek nieugięty stwierdził że Probi ma więcej w jakimś czerwonym słoiczku
- bardzo możliwe że Jarek skroił też coś z czerwonego słoiczka ( nie widziałem dokładnie ale według uwagi jednego patologa tak było nie ma powodu nie wierzyć)
- pato-git groził kipiszowaniem meliny i szukaniem w niej kasy
- Jarek w akcie łaski zaoferował proboszczowi serdelki żeby nie głodował ( kulfon nie wziął)
- kulfon w panice dzwonił do agencji ochrony odnośnie kamer ale sie nie dogadał i zwyzywał pracownika od pedałów
- dzwonił kilkanaście razy do banku, jak sie dodzwonił za każdym razem dymił i wyzywał i twierdził że nie przyjdzie do oddziału bo ma COVID.
- ma 13 974 długu
- żeby nie iść do pracy z-----ł kilka razy bokiem łba w drzwi i stwierdził że ma r-------y łeb
- o 5.00 rano zadzwonił do szefa do pracy, wymyślał że go okradli i jest na policji, nie ma dokumentów ani nic ( pracuje od trzech dni) i nie przyjdzie do pracy

#proboszcz #ksiadztv #patostreamy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Terkownik666: dobre streszczonko mordo , ale coś tu nie pasuje. 50 zł zabrał mu z portfela , ale Ochroniarz Jarek wspomina też o czerwonym słoiczku. Probi liczy hajsiwo i tam też się nie zgadza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BeKa_MaX: probi pewnie sam nie wie ile tam ma. Akcja kipiszowania była szybka i Jarek chyba nie zdążyłby z-----ć ( zakładając że słoik w biurku).
A strima usunął już woęc nie obczaje 2 raz
  • Odpowiedz
@Kilroy888: pewnie sie nazbierało z różnych historii. Na koncowce to już bełkotał i co drugie słowo k---a. Nie słyszałem aby mówił za co ten dług tylko tyle że do komornika sądowego to poszło
N-------ł łbem żeby mieć r-------ą głowe aby nie iść do pracy ( nie r------ł łba do krwi). Stwierdził że akcja jak z filmy Psy3 będzie i jeb jeb jeb
  • Odpowiedz
  • 5
@Terkownik666 ploboszcz wyszedl odebrac zakupy od taksówkarza i z nim krotko pogadal bo przez telefon mieli spine. W tym czasie jarek przeczesywal chate i zagladal w rozne zakamarki. Jak proboszcz wrocil to chat zaczal pisac ze jarek kombinowal podczas jego nie obecnosci, plobi nie wierzyl, a jarek sie speszyl troszke i mowil ze sobie idzie juz bo go oskarzają.
Jak wychodzil chcial od ploboszcza 2 dychy na jaranie na co on
  • Odpowiedz
@Terkownik666: no wlasnie przeczytalem,ze nie chce isc do pracy ale to jest mega glupie,bo co potem bedzie jezdzil na obdukcje po szpitalach bo ma malego guzka i potem z tym do szefa ¯\_(ツ)_/¯ a na koncu zreszta i tak postanowil do niego zadzwonic o 5 w nocy n------y( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo co to za praca?
  • Odpowiedz
  • 2
@Kilroy888 jak przyszedl na stlima mowil od samego poczatku o 2 dodatkowych dychach potem nie wiem ale zakladam ze wzial 5 dych bo kulfon mial to w jednym banknocie
  • Odpowiedz
@Kilroy888: oczekujesz jamiejś inteligencji od probiego. Już tam pewnie nie wróci do tej "pracy" tylko będzie warował w domu przed okradzeniem przez Jarka. Ja nie wiem jaka (albo nie wyłapałem jak mówił)
  • Odpowiedz
  • 1
@Terkownik666 pod sam koniec chyba zaoferowal z jednego seldelka gdyby plobi byl w tamtym momencie glodny, ale wtedy to nie wyglada na wymiane dobr tylko okazanie łaski przez jaleczka to mu odmowil udajac ze to blahostka jakas. Tak czy inaczej c-----a sytuacja dla kulfona XD
  • Odpowiedz
@hlebak: Ja zrozumiałem wymiane zdań coś że:
J: chcesz serdelki ( serdelka) ?
P - nie chce
Akcja hujowa dla kulfona ale dobra dla widzów. Teraz tylko czekać na kolejnego strimka gdzie wpadnie Jareczek po hajsik ze słoiczka
  • Odpowiedz