Wpis z mikrobloga

@pyrulson: w sumie to ja widziałem tylko właśnie jak Marta płakała w necie, o utracie współpracy z logitechem. Stelmach o dziwo w pierwszym wpisie wyjaśniającym po aferze, przyznał że Logitech ma do tego prawo. Imo jego przeprosiny stykną na tyle ile mogą. Nie był chociaż w nich agresywny, tak jak na fejsie. Przyznał, że jego słowa są krzywdzące. No więcej typ już nic nie zrobi, smród i tak po tej aferze
@Bromatologia: nie, ale moglby nie mowic o tym, ze to katolicy sa tacy straszni, agresywni i wszystko wyolbrzymiaja, skoro pod jego nosem, jego dziewczyna, uderza nie w kosciol jako instytucje, ale w wszystkich wierzacych ludzi.
@yahoomlody: ja nie jestem wierzacy, wiec srednio mnie rusza Twoje prostactwo, ale uwazam, ze powinno sie szanowac kazdego, bez wzgledu na przekonania - przynajmniej dopoki jego przekonania nie sa krzywdzace dla innych ludzi. tak samo gardze zachowaniem jego dziewczyny jak i katolikow, ktorzy uwazaja, ze ateisci to poganie bez moralnosci, bo tylko wierzacy ludzie moga byc moralni.