Wpis z mikrobloga

@jakuba94: nie bądź śmieszny trolu. Nadal jest kilka banków w Polsce, gdzie można nie płacić za kartę do konta bez dodatkowych obwarowań. W niektórych bankach trzeba wykonać jedną transakcję na dowolną kwotę, co uważam za zwykłą formalność. Mbank to dno dna z tymi opłatami, dawno już zrezygnowałem u nich z karty.
  • Odpowiedz
p--------z kocopoły. Jeżeli masz tyle kont, umów, abonamentów, że sobie nie radzisz z analizą umów i wszystkich innych rzeczy to może warto pomyśleć o zunifikowaniu tego?

@jakuba94: Haha powiedz mi geniuszu jak mam to zunikować niby? To całkiem różne umowy na różne usługi. Proszę napisz mi jak zrobić tak żeby abonament na spotify miał zunifikowany regulamin z umową kredytu xD
  • Odpowiedz
@jakuba94: No to jaki sens ma Twoja odpowiedź?

Ktoś Ci powiedział na szkoleniu w tym największym banku na świecie, gdzie pracujesz na słuchawce coś o unifikacji regulaminów i rzucasz tym na lewo i prawo, bez związku z sytuacjami które opisuję.
  • Odpowiedz
@jakuba94: nie wprowadzaj ludzi w błąd. 2-3 gowno banki jadą po bandzie wprowadzając opłaty za co tylko można tłumacząc się ze takie są trendy. Jest to nie prawda, można mieć darmowe konta z kartą w wielu mniejszych bankach i na szczęwcie ludzie to zauważają powoli.
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: Sugeruje Ci w jaki sposób możesz rozwiązać swój problem. Nie zasugeruje Ci rozwiązania bo przydadzą Ci się drobne ćwiczenia mózgu jak widać.
Co do pracy na słuchawce to nie skomentuje.
  • Odpowiedz
@MarekSitko: chyba nie chciałbym trzymać pieniędzy w instytucji, która nie bierze za to pieniędzy. Jaki by mieli model biznesowy? Na czym by zarabiali jeżeli nie na usługach które oferują? Ano zarabiali by twoimi pieniędzmi, a jak już by się wydarzyło że podczas obrotu twoimi pieniędzmi coś nie wyszło to dopiero wtedy byś się zdziwił :D
  • Odpowiedz
@jakuba94: mbank przez lata miał darmową obslugę dla kont z kartą. Wedlug twojej teorii był wtedy niewiarygodny bo nie zarabiał na usługach. Cóż za przypadek, że to lata temu dzięki tej atrakcyjnej ofercie zyskali najwiecej klientów. Po sprzedaży wprowadzili opłaty i zaczęli odcinać kupony.
  • Odpowiedz
@jakuba94: To jest sugestia na poziomie, że jak chcę iść na basen popływać, to powinienem odkręcić wodę w wannie.

Nigdzie nie napisałem, że mam trzy kredyty gotówkowe i pięć kont i nie radzę sobie z osobnymi regulaminami dotyczącymi tych samych usług i to jest moim problemem, tylko o tym, że podjęcie praktycznie każdego działania wymaga przejrzenia kolejnych stron regulaminów i fajnie by było jakby na każdym kroku nie czyhały niekorzystne
  • Odpowiedz