Wpis z mikrobloga

@mozgogrdyczka przeczytałaś kiedykolwiek jakąkolwiek taryfę opłat i prowizji? Przecież te mendy zawsze odsyłają do taryfy, gdzie są rozpisane wszystkie możliwości dla wszystkich opłat, znalezienie w tym czegokolwiek to przestudiowanie całości, tak żeby mieć pewność. Czyli 5 stron a4 bezużytecznych informacji.
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: Pamiętam jak kiedyś coś takiego przerabiałem, zabrali mi 1.5zł za przelew między moim kontem prywatnym i biznesowym (po zalogowaniu się do mBanku można się przełączać między nimi na luzie), przejrzałem taryfy i opłaty i rzeczywiście nie było tam takiej opłaty. Zgłosiłem, oddali, przeprosili i przekazali, że poprawią błąd i dopiszą do opłat xD
  • Odpowiedz
bym nie musiał czytać 39 stron regulaminu gdyby w banku powiedzieli wszystko co powiniennem wiedzieć, a nie wszystko co oni chcą żebym wiedział. Teoretycznie to jest miejsce zaufania publicznego


@Ko_Otu: teoretycznie to ty jesteś dorosłą osobą i myślisz mózgiem. To samo frakowicze. To zaufanie publiczne banku polega na czym innym niż prowadzenie klienta za rączkę i tłumaczenie jak dziecku punktu po punkcie w umowie. Bank ci wszystko daje czarno na
  • Odpowiedz
@Aquel_Retro_Masturbacja: mbank to g---o bank, nie wiem dlaczego ludzie dalej zakładają u nich konta, opłaty z d--y. Nie zapłacisz kartą dwa razy w miesiącu? Opłata. Nie zrobisz obrotu 2137zł na koncie? Opłata. Nie pierdniesz 3 razy w nos swojej starej? Opłata. Już dawno od nich s----------m do pekao i żadnych opłat nie mam, raz na jakiś czas chyba 7zł za kartę i tyle.
  • Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że wyprowadziłem się z tego gównokraju za granicę, gdzie nie jebią mnie nawet na sprawdzeniu konta w bankomacie czy wpłaceniu hajsu bo taką mam zachciankę XD

A ludziom "przecież taka opłata jest normalna" współczuję rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Gdzie się przenieść z tego tworu?


@dumpmuzgu: Do skarpety najlepiej. Jest 2021 rok. Wykopki w końcu odkrywają jak zarabiają banki w cywilizowanych krajach i to od wielu wielu lat XD ciekawe kiedy odkryjecie jak was na kredytach mieszkaniowych dymają bez litości.
  • Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że wyprowadziłem się z tego gównokraju za granicę, gdzie nie jebią mnie nawet na sprawdzeniu konta w bankomacie czy wpłaceniu hajsu bo taką mam zachciankę XD


A ludziom "przecież taka opłata jest normalna" współczuję rzeczywistości.

@LuciferMorningstar: Podaj nazwę tego kraju i banku bo ja w Niemczech dalej płace za wzystko jak w Polsce + Niemcy są zacofani bankowo i żeby cokolwiek załatwić w placówce musisz umówić
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: o kurde, ty tak serio? za kazdym razem jak zmianiaja cos w umowie to zaparzasz sobie herbatke, rozsiadasz sie wygodnie, bierzesz sobie kotka na kolana i oddajesz sie wnikliwej lekturze?
  • Odpowiedz