Wpis z mikrobloga

#orange #flex #pytanie #operatorzy #youtube Wkurzają mnie te ciągłe doładowania i dokupowanie pakietu internetu w Orange free, jestem z Orange zadowolony tylko myślę nad zmianą na flexa, przekonuje mnie ten pakiet video pass, za 20zl, bo na telefonie głównie siedzę na YouTube i też słucham z tego muzyki. Może się ktoś podzielić opiniami czy to działa jak powinno? W Orange free miałem wykupioną usługę darmowego transferu z Spotify, która nie działała przy korzystaniu z hotspota (czyli połączonym kompie) transferu nie pobierało tylko przy korzystaniu z Spotify na telefonie. W video pass jest podobnie? W regulaminie usługi nic nie ma
  • 20
@krzywy_kanister: @lukasz-brak: znaczy chodzi mi o to czy usługa videopass ma jakieś przyznane dodatkowo GB, czyli mam na 50GB + video pass który ma dodatkowo np 30GB na wykorzystanie z wybranych serwisów video. Czy mam 50GB + videopass i mogę oglądać zużywają np 100GB pełną prędkością oglądając YouTube
@OrangeEkspert: moje pytanie było czy videopass działa również podczas używania telefonu jako hotspot czyli przeglądanie Youtube na pc, bo wiem że plan darmowego Spotify na Orange free działał tylko gdy korzystało się ze Spotify na telefonie, ale z wykorzystaniem telefonu jako hotspot i udostępnianie internetu dla innego urządzenia już nie działało i pobierało z głównego limitu GB
@droid43210: a jak udostępniałeś innemu telefonowi to też nie działało? bo podejrzewam, że problemem nie jest hotspot tylko, że to np. działa na aplikacji mobilnej a przez wersje przeglądarkową na kompie już nie
@droid43210: Mocno zastanów się nad flexem. Nie da się z niego wrócić do orange na kartę ot tak. Trzeba najpierw przeniesc nr do innej sieci. Najtańszy plan to 25zl a wszystkie passy dodatkowo platne. Wiec z video pass masz juz koszt 45zl - chyba, ze jest promocja to 10zl mniej.
Używam go ok. pół roku i widzę kilka minusów.
Najbardziej wkurzyła mnie sytuacja jak był błąd po ich stronie i pomimo
@jahcekomunalne: już się przeniosłem, wiem że z powrotem będzie zamieszanie bo przerabiałem to w Play next, za granicą nie dzwonię więc mnie to kompletnie nie obchodzi zużywam bardzo dużo internetu korzystając z YouTube i plan videopass jest dla mnie idealny, wyjdzie mnie wszystko raz taniej niż obecnie. Ale odnośnie tego dzwonienia za granicę to kompletnie nie rozumiem dlaczego piszą że rozmowy są za darmo w całej Europie a i tak trzeba
@jahcekomunalne: ja głównie do neta potrzebuję, Orange u mnie działa szybko i bezawaryjnie i to mi wystarcza, jak dla mnie oferta jest spoko. Jedynej rzeczy nie mogę pojąć z tymi rozmowami za granicę ale i tak nie korzystam więc nie ważne.
@cr_7: Orange ma najstabilniejszy internet mobilny jaki testowałem, Play to dno i sto metrów mułu (i sieci które korzystają z ich infrastruktury), T-Mobile w miastach ok ale jak często po zadupiach jeżdżę to tam jest tragedia w większości. Orange działa cały czas bez problemów i nie ma #!$%@? BTSów z małymi wyjątkami. Druga sprawa to dwie karty SIM, nigdzie czegoś takiego nie ma a to jest zajebiste jak się ma dwa