Wpis z mikrobloga

Parę dni temu sprzedałem ps5 na allegro i do wysyłki zamówiłem kuriera fedex. Po odebraniu przez kuriera paczki w trackingu nie pokazalo sie ze odebrana od nadawcy co wydawało mi się trochę dziwne ale to olałem. Dziś dostałem powiadomienie ze zaplacilem za kuriera, który nigdy nie odebrał ode mnie paczki. Dodzowniłem sie na infolinie i powiedzieli ze paczka ta wciąż jest u nadawcy. Co muszę w takim wypadku zrobić? Paczkę na 100 procent przekazałem kurierowi fedex.
#ps5 #kurier #fedex #inpost #kurierzy
  • 20
  • Odpowiedz
@artur-lerski: Szczerze, popytaj sąsiadów czy ktoś nie nadawał też paczki i jest w odwrotnej sytuacji, że paczki nikt nie odebrał a w trackingu wisi, że jest nadana. Może kurier #!$%@?ł sobie adresy, miał wziąć od kogoś innego a wziął od Ciebie. Bo słyszałem o takiej akcji i pasuje do Twojego opisu.
  • Odpowiedz
  • 1
@artur-lerski Kurier nie daje żadnego pokwitowania gdy odbiera towar na zamowiona wysyłkę? Jeżeli kurier "nigdy nie odebrał paczki" tzn. że FEDEX sam przyznaje, że nie podstawił na zamówienie żadnego kuriera? Dziwna sprawa. Ja bym ich tam na infolinii ostro przetrzepał, bo pewnie da się doszukać kto na którym etapie #!$%@?ł, ale się "konsultantowi" nie chciało kminic.
  • Odpowiedz
Widocznie ci kurier fedex ci okradli przecież chyba w grudniu było info okradali ludzi z ps5 a dawali im zamiast ps5 dostawali opiekacze itd.
  • Odpowiedz
@artur-lerski: Weź się gościu nie patyczkuj z nimi. Na infolinii poproś o przełączenie do przełożonego, chcesz wiedzieć kto obsługuje Twój region i kto w dniu odbioru paczki od nich jeździł i niech oni się z nim kontaktuję natychmiast, a jak nie to idziesz na bagiety że ich pracownik cię oszukał. Jeżeli osoba która od Ciebie kupiła nie miała Twojego adresu i jesteś pewny że dałeś konsolę kurierowi a nie podstawionemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artur-lerski: jak robiłem zamówienia u kurierów po odbiór paczek zawsze trzeba było wybrać przedział czasowy o której kurier przyjedzie np 10-13. U miałeś takiego wyboru? Jak tłumacza to ze nikt sie nie pojawił?
  • Odpowiedz