Wpis z mikrobloga

@Aokx: Nawet wiem dlaczego - musi być niesamowicie ciężko żyć dalej ze świadomością, że w zasadzie to już do końca życia nikt cię nie zrozumie. Będziesz wiedział lepiej jak zrobić wiele rzeczy i próbował podpowiadać a ludzie i tak będą zachowywać się jak ostatni debile. Nie ważne co zrobisz zawsze będziesz skazany na życie w tej #!$%@?, bo nikt nawet nie dostrzega, że może być inaczej. Tylko trzeba chcieć i za
musi być niesamowicie ciężko żyć dalej ze świadomością, że w zasadzie to już do końca życia nikt cię nie zrozumie. Będziesz wiedział lepiej jak zrobić wiele rzeczy i próbował podpowiadać a ludzie i tak będą zachowywać się jak ostatni debile.


@Purple: Alkohol i miekkie narkotyki pozwalaja czesciowo zaradzic tdmu problemowi i ukompatybilnic sie spolecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Purple: myślę o tym, jak bardzo nieharmonijny musiał być rozwój społeczny i emocjonalny tego chłopaka. Miał niesamowite zdolności poznawcze ale może wciąż był dzieckiem, które nigdzie nie czuło się adekwatnie. Stymulowano go intelektualnie, ale psychologiczne nie był w tej samej fazie rozwojowej co ludzie, wśród których się obracał. Wyobrażam sobie, że to musi być straszna samotność.
@Aokx: Gdzieś o nim czytałam. Jego rodzice byli powaleni i twierdzili że jest jakimś boskim dzieckiem czy coś w tym stylu. Z kolei jego nauczycielka od muzyki mówiła że faktycznie jest ponadprzeciętny ale nic więcej. W wywiadzie mówili że popełnił samobójstwo żeby jego organy mogły uratować życie innych ludzi ponieważ oni potrzebują ich bardziej niż on.
@Aokx: Może nie tyle geniuszem co "wiedzieć" też jest ciężko.
Dawniej żyliśmy w społecznościach mniejszych miastowych i każdy myślał że jest super że coś umie. Teraz jesteśmy bombardowani ludźmi z całego świata ten zapierdziela na nartach w Szwajcarii z paralotnia, tamten kupił sobie mustanga i zrobił 1000km , tamten to i siamto. Nagle się okazuje ile w życiu nas omija.
Internet to błogosławieństwo i przekleństwo :P