Wpis z mikrobloga

Druga rocznica śmierci anarchisty Lorenzo Orsettiego, który zginął walcząc z ISIS, to dobry moment, aby przypomnieć pewne fakty:
- stosunek europejskiego lewactwa do islamistów - wojna z ISIS
- stosunek europejskiego prawactwa do islamistów - wykoprzystanie sytuacji do propagandy nienawiści w stosunku do wszystkich muzułmanów, czyli głównych ofiar islamskich fundamentalistów.

#bekazprawakow #neuropa
Pobierz NapalInTheMorning - Druga rocznica śmierci anarchisty Lorenzo Orsettiego, który zginą...
źródło: comment_1616225990ih51vJaJOiKbKFeEiWh1nt.jpg
  • 10
@NapalInTheMorning Problemem jest sam islam który oprócz religii jest również systemem politycznym który nie toleruje inności i wszystko się sprowadza do tego że wszyscy muzułmanie grają do jednej bramki. Zamachy ISIS w Europie nie spotykają się z potępieniem krajów muzułmańskich, Arabowie mają gdzieś wysyłanie choćby jednego zdania kondolencji.
Zamachy ISIS w Europie nie spotykają się z potępieniem krajów muzułmańskich, Arabowie mają gdzieś wysyłanie choćby jednego zdania kondolencji.


@DonTadeo: skąd te bzdury? Tu masz choćby artykuł o zeszłorocznym zamachu w Austrii:
https://www.aa.com.tr/en/europe/muslim-countries-organizations-condemn-vienna-attack/2031014

Masz kondolencje i potępienie z: Tunezji, Egiptu, Iraku, Libanu, Sudanu, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
@DonTadeo: robisz wrażenie upośledzonego. Napisałeś, że kraje muzułmańskie nie potępiają zamachów i nie składają kondolencji, a ja ci udowodniłem, że nie masz racji.

Ty, jako kontrargument wyciągasz jakieś gówno-zdarzenia z piłkarzami, którzy nie ustawili się do minuty ciszy XD (za co zresztą później federacji Arabii Saudyjskiej przeprosiła, tłumacząc zajście nieporozumieniem), co nie ma nic wspólnego z twoim pierwszym, durnym zdaniem.
@NapalInTheMorning Jestem mocno niechętny muzułmanom, ktoś kiedyś pisał że miarą cywilizacji religii jest jej stosunek do innych a w przypadku muzułmanów wiadomo jaki on jest.

Moje zdanie durne nie jest bo niegdyś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: To podobnie jak katolicy którzy również są dość mało krytyczni dla ruchaczy dzieci. Ale to dość typowa postawa wśród ludzi o konserwatywnych poglądach. ( ʖ̯)

@Towarzysz_Moskvin: dlatego w jednym i w drugim przypadku zasadne jest tępić za całokształt, a nie:
- wobec katolików wytykać im to w twarz i szykanować (słusznie)
- wobec muzułmanów zesrać się o islamofobii i de facto enablować tym
@szpongiel: Znów mylisz wrzucanie wszystkich muzłumanów do jednego worka z oznaczeniem terroryści czy wrzucanie wszystkich katolików do worka z napisem pedofile i jak to nazywasz "tępieniem za całokształt" z krytyką problemu terroryzmu wśród muzłumanów czy krytyką ukrywania pedofilii wśród katolików.

Czyżby podwójne standardy? ()