Wpis z mikrobloga

Tak czysto teoretycznie o 5 rano mysle sobie, ilu wykopków procentowo jest tutaj „ normalnych „ w sensie takim ze nie przesiąkniętych roznymi gownami i przekonaniami, oddalonymi od największych #!$%@? tagów takich jak Np przegryw, czy inne, mających zycie składające sie ze znajomych, pracy, a nie siedzeniu tylko przed komputerem, zdala od patologii umysłowej i patrzących na swiat kulturalnie, obiektywnie, bez kija w pupie, mających swoje dziewczyny czy założone rodziny, a to wszystko pomieszane z paroletnim przesiadywaniem na wykopie, po prostu czy jest tu duzo miłych i fajnych ludzi, irl jak i tutaj czy jednak jestem sam? I to nie miejsce na spotykanie takich? Jak myslicie? #wykop #gownowpis taguje bo to juz nie nocna ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supremeyeth: Ja jestem normalny jednak na wykopie pokazuje swoją najgorsza stronę, posrane pomysły czasem normalnie pogadam. Dla mnie to takie szambo intelektualne.
Np tu filmik który podpisałem "spierdzałem się i śmierdzi" obejrzało jakoś 200k osób.
Na jakiej innej stronce ktoś by docenił taki content? Przecież na fb bym się wstydził xD
Niebadzlosiem - @supremeyeth: Ja jestem normalny jednak na wykopie pokazuje swoją naj...
  • Odpowiedz
: ja mam żonę, dzieci i pracę, nie mam kija w dupie i jestem na wykopie od dobrych dziesięciu lat. Mimo to daleko mi do stwierdzenia że jestem normalny


@blogger: same here.

Ale sporo tematów czarnolisyowalem żeby nie zwariować - jakieś famemma czy inne kononowicze
  • Odpowiedz
@supremeyeth Z grubsza nie, choć to zależy. Bo bywają użytkownicy, którzy rejestrują się by udzielać się na konkretnym tagu związanym z jakimś hobby, itp.
I o ile się do tego ograniczają, to można uznać że ktoś taki może być normalny. Szczególnie jeśli ma na czarnej patostrimy, przegryw czy wszelaką politykę.

Ale jak ktoś się tu rejestruje z własnej woli, żeby korzystać "z dobrodziejstw" całego portalu, to nie ma dla niego nadziei.
  • Odpowiedz
@heavenshill: ja zczarnolistowałem tylko furry, hentaie i grube baby, resztę contentu jeszcze dam radę ogarnąć mimo że mnie nie interesuje, jak np f1 czy gównoseriale typu loveisland czy rolnik szuka żony. A konona czasami lubię obejrzeć z czystej ciekawości, reszta patostreamerow to raczej mało ciekawy content.
  • Odpowiedz
@supremeyeth: spieszę z odpowiedzią: każdy kto ma staż w okolicach 10 lat, a przynajmniej większość, bo około 10 lat temu, może z 8, ten portal był właśnie dla "normalnych" ludzi a i przegrywać nikt jeszcze tu nie słyszał. Wykop bym wtedy czymś zupełnie innym, wyglądał inaczej, byli tu inni ludzie, praktycznie zero polityki.. Ahh piękne czasy.
  • Odpowiedz
@supremeyeth: przeciez pod konkretnymi tagami dzieje sie zycia cud i mozna normalnie pogadac i zawiazac blizsze znajomosci z podobnymi swirami jak np rowery, pieski, czy programowanie. Nie zamykajcie sie w jakis dziwnych schematach normalnosci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supremeyeth: Nie ma czegoś takiego jak normalny człowiek, są tylko nieprzebadani. Na świat żaden człowiek nie patrzy obiektywnie bo to jest zwyczajnie niemożliwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@supremeyeth: od razu trzeba było zapytać o to, kto jest centrystą, więc jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) skrajna prawica i skrajna lewica powoduje różne odchylenia u ludzi.. zresztą zaraz jakiś radykał mnie zwyzywa od Hołowni i let's talk about this
  • Odpowiedz
@supremeyeth 30 lat, własna chałupa, 2 dzieci, kochająca żona. Jedyny w tym domu idiota z debilnymi pomysłami to ja. Na wypoku od 8 lat :) w dodatku nie użalam się nad sobą i nieistotnymi dla mnie #!$%@?. Dzisiaj idę z dziećmi rozpalić ognisko z okazji pierwszego dnia wiosny mimo, że zaczął padać śnieg. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
  • 2
@Matti28 jakbym o sobie czytał, tylko że mieszkam w środku miasta i nie bardzo gdzie mam jak rozpalić ognisko z moją dwójką dzieci, zamiast tego posiedzimy sobie z ich matką, a moją kochająca żoną( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz