Wpis z mikrobloga

Tak czysto teoretycznie o 5 rano mysle sobie, ilu wykopków procentowo jest tutaj „ normalnych „ w sensie takim ze nie przesiąkniętych roznymi gownami i przekonaniami, oddalonymi od największych #!$%@? tagów takich jak Np przegryw, czy inne, mających zycie składające sie ze znajomych, pracy, a nie siedzeniu tylko przed komputerem, zdala od patologii umysłowej i patrzących na swiat kulturalnie, obiektywnie, bez kija w pupie, mających swoje dziewczyny czy założone rodziny, a to wszystko pomieszane z paroletnim przesiadywaniem na wykopie, po prostu czy jest tu duzo miłych i fajnych ludzi, irl jak i tutaj czy jednak jestem sam? I to nie miejsce na spotykanie takich? Jak myslicie? #wykop #gownowpis taguje bo to juz nie nocna ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supremeyeth ja to już wogole chyba inny jestem, postuje śmieszne obrazki a jestem kibolem (nie naziolem i żołnierzem wyklętym) jeżdżę na wyjazdy za drużyna, niegdyś nawet kilka bójek zaliczyłem, mam znajomych, różową. Taki kontrast xD Chociaż patrząc na tagi przegryw to ludzie na prawdę mają przesrane ale niektórzy problemy z dupy robią. Właściwie nie wiem co ja tutaj robię ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@supremeyeth: Myślę, że takich ludzi jest tu paradoksalnie więcej niż można się tego spodziewać. Wielu użytkowników udziela się na poszczególnych tagach związanych z ich hobby, różnymi nietypowymi zainteresowaniami, które nie trafiają nigdy w gorące, bo przy sklejaniu modeli samolotów nie ma jak #!$%@? do wpisu wątku przegrywa/zdrady/p0lskiej zawiści/pracy w januszexie. Ci ludzie wrzucają sobie wpisy na spokojnie zbierając po 5 plusów i żyją dobrze, bez napinki czego i wam życzę.
  • Odpowiedz
@supremeyeth: mam pracę, męża, kilkoro znajomych, ale nie wiem czy po tym można ocenić że jestem normalna. Tym bardziej że moja praca raczej nie należy do tych "szanowanych", z niebieskim jak mamy więcej wolnego czasu to wolimy go poświęcić na granie w gry niż wyjście gdzieś, a ze znajomymi spotykamy się głównie w pracy, ewentualnie raz na jakiś czas przyjeżdża do nas przyjaciel.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@supremeyeth: wpis do brandzlowania się "normalnością". #!$%@? jesteś normalny tak naprawdę. Też irl jestem normalny. Klikam w kąkuter, mam różowa, jakiegoś kumpla, żyje i mi się dobrze żyje, a na wykopie się #!$%@? bo ludzie mnie #!$%@?ą, jak kogoś znam to jestem inny


Skąd wiesz czy osoba która nie klikaj w kąkuter w korpo po godzinach nie pisze, że p0lki to curvy na wykopie? Jak mnie wkurza brandzlowanie się
  • Odpowiedz
  • 2
@supremeyeth jestem tu już trochę, ale jako, że nie mam Tindera, Facebooka i całej masy innych serwisów to korzystam tylko z Wykopu. Mam żonę, dzieci, prace, która sprawia przyjemność. Fajnie jednak czasem z kimś popisać. Wiem, że każdy ma swoje przekonania, ale natrafiłem tutaj na sporą grupę wartościowych osób.
Oczywiście niektóre z najbardziej śmieciowych tagów mam zablokowane - wtedy Wykop jest bardzo OK. :-)
  • Odpowiedz
@supremeyeth myślę, że więcej niż się spodziewasz. Fajnie pomieszkiwać, kilkadziesiąt osób znam z Mirko prywatnie, bo albo mieliśmy okazję się spotkać, albo współpracować i było fajnie, miło.
  • Odpowiedz
@supremeyeth: normalność to pojęcie które jest względne. Np ja mogę powiedzieć, że tylko ja jestem normalny. Brzmi to zuchwale? To pomyślnie o tych co piszą "ej Paula, my to jesteśmy najbardziej zwariowane xDd"
  • Odpowiedz