Wpis z mikrobloga

Tak czysto teoretycznie o 5 rano mysle sobie, ilu wykopków procentowo jest tutaj „ normalnych „ w sensie takim ze nie przesiąkniętych roznymi gownami i przekonaniami, oddalonymi od największych #!$%@? tagów takich jak Np przegryw, czy inne, mających zycie składające sie ze znajomych, pracy, a nie siedzeniu tylko przed komputerem, zdala od patologii umysłowej i patrzących na swiat kulturalnie, obiektywnie, bez kija w pupie, mających swoje dziewczyny czy założone rodziny, a to wszystko pomieszane z paroletnim przesiadywaniem na wykopie, po prostu czy jest tu duzo miłych i fajnych ludzi, irl jak i tutaj czy jednak jestem sam? I to nie miejsce na spotykanie takich? Jak myslicie? #wykop #gownowpis taguje bo to juz nie nocna ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta
  • 103
@Reaamu: Dla mnie Piekne i bez banowania, czytając niektore mam fajne porownanie w jak super miejscu jestem i jak super ze jest jak jest xD kontrast jest supi, mi tez kuzyn pokazal wykop i jakos tak lubie poczytac wiele rzeczy a reszta zbędna ale czasem przyda sie do wyluzowania