Wpis z mikrobloga

Tak czysto teoretycznie o 5 rano mysle sobie, ilu wykopków procentowo jest tutaj „ normalnych „ w sensie takim ze nie przesiąkniętych roznymi gownami i przekonaniami, oddalonymi od największych #!$%@? tagów takich jak Np przegryw, czy inne, mających zycie składające sie ze znajomych, pracy, a nie siedzeniu tylko przed komputerem, zdala od patologii umysłowej i patrzących na swiat kulturalnie, obiektywnie, bez kija w pupie, mających swoje dziewczyny czy założone rodziny, a to wszystko pomieszane z paroletnim przesiadywaniem na wykopie, po prostu czy jest tu duzo miłych i fajnych ludzi, irl jak i tutaj czy jednak jestem sam? I to nie miejsce na spotykanie takich? Jak myslicie? #wykop #gownowpis taguje bo to juz nie nocna ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supremeyeth: Poruszam się w grupach fajczarzy, filozofów i informatyków. Jak z kimś kto pyka fajkę rozmawiam o Heglu czy innym Marksie to on jest dla mnie normalny, a Ty w tym czasie na sportowych zajęciach machasz łapami jak spocona małpa uderzając inne spocone małpy. Zgadnij kto w moich oczach jest wtedy normalny? W mojej opinii to co próbujesz robić, a czego nie jesteś świadomy to „projekcja siły” przy jednocześnie niskiej
  • Odpowiedz