Wpis z mikrobloga

@CamusVevo: Kapitaliści budowali w polsce przepiękne kolorowe bloki z wielkiej płyty ze znakomitymi apartamentami, jak ci sie nie podobał jeden, to mogłeś wybrać inny, który wyglądał tak samo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: Zajebiste, kiedyś w korpo w którym pracowałem każdy team miał swój duży pokój który dzieli i tak na dwa pomieszczenia(2 mini open space na 5 osób). Było zajebiście aż dyrekcja stwierdziła że open space jest super, r-------i ściany i zrobili jedną wielka salę dla 4 teamów.
  • Odpowiedz
@CamusVevo: Budują to co ludzie chcą kupować, jest sporo normalnych apartamentowców i domków w każdym mieście. Znam ludzi którzy przeprowadzili sie do czegoś takiego jak na zdjęciu i są zadowoleni, wszędzie blisko, mały apartament, nie trzeba dbać o ogród i cena niższa.

Weź też pod uwagę, że populacja od lat osiemdziesiątych wzrosła z 4,5 do prawie 8 miliardów ludzi a jak dodasz do tego migracje do większych aglomeracji i miast
  • Odpowiedz
@muussk:

Budują to co ludzie chcą kupować, jest sporo normalnych apartamentowców i domków w każdym mieście.

mhm, ludzie bez wątpienia chcą kupować klitki bez prywatności, to po prostu ich marzenie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArnoldZboczek: korporacje nie lubią tego, bo to są zbędne koszta w porównaniu z open spacer.
oslo nie wiem o co Ci chodzi, to naprawdę wygląda przyzwoicie, całkiem dobre warunki pracy
  • Odpowiedz
Jak zwierzęta w klatce ale zapomniałem, że wykopki to ludzie, którzy nawet nie umieją się odezwać dlatego przyklaskują takim z------m pomysłom. A potem będą masowo wykopywać znaleziska o samobójstwach przez pracę. Jakbym miał być otoczony 8h przez karton to bym też jebnął.
  • Odpowiedz
@Just_Think_More:

Nie kurła nie chcą. A developer ich bronią zmusza.

może po prostu gdzieś trzeba mieszkać co daje na wolnym rynku bardzo dużą przewagę negocjacyjną deweloperowi (może sprzedać każde g---o) nad klientem?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CamusVevo:

może po prostu gdzieś trzeba mieszkać co daje na wolnym rynku bardzo dużą przewagę negocjacyjną deweloperowi (może sprzedać każde g---o) nad klientem?


No taką dużą, że ja byłem w stanie kupić dom w developerce który nie jest kurnikiem.
Znajomi kupowali w centrum miasta i też bardzo komfortowe mieszkanie.
  • Odpowiedz
@Just_Think_More: ah skoro ty byłeś to znaczy że każdy jest, h-j z tym że ogromny procent polaków nie ma ŻADNYCH oszczędności a wkład własny dochodzi już do 100k pln przy mieszkaniach które nie są klitkami
  • Odpowiedz