Wpis z mikrobloga

jeżeli myślisz że decyzje za młodu mogą zamknąć Ci drogę do zmian to byłeś i pozostaniesz tym kretynem z cytatu


@d4rkvn: za młodu wygrałem kilka powiatowych i wojewódzkich mistrzostw w skoku w dal. Gdybym to rozwijał to może dzisiaj jeździłbym na mistrzostwa i olimpiady ale ja nigdy nie chciałem wiązać życia ze sportem. Teraz żałuję w #!$%@? ale już sie w czasie nie cofnę a teraz to już za późno
@JaMhmm: to jest właśnie ten przykład który miałem na myśli. Jeżeli ktoś uważa że edukacja kończy się na 24 roku życia kiedy ludzie zwykle kończą edukacjelub że pierwsza/druga praca determinuje całe twoje życie zawodowe to jest się kretynem
@#!$%@?: spoko, ja się też przebranżowiłam, ale było mi trudniej. No i jednak ciężko robić drugie studia jak już pracujesz, żeby się utrzymać.
@JaMhmm: no cóż. Ja jestem młody i robię studia i się utrzymuję ¯\_(ツ)_/¯ Ja rozumiem że im się jest starszym tym ciężej jest się zabrać za zmiany w życiu, ale to nie jest tak, ze nie mozna albo że jest skazane na porażkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eliasz5000: osobiście znam 2 osoby które zaczęły studia dużo później, obie kobiety i obie miały wtedy dwójkę dzieci, jedna jak zaczynała miała koło 35 lat i poszła na medycynę a druga koło 40 i na stomatologię