Wpis z mikrobloga

  • 355
#koronawirus #polityka

Czemu nikt jeszcze nie wpadł na to żeby masowo chodzić do kościołów? Jakby nie patrzeć, jest to jedyna legalna forma protestów w tym kraju gdzie nie przestrzega się prawa. Wyobraźcie sobie ból dupy pisowcow kiedy codziennie w kościele jest ~500 młodych osób. Media by miały pożywkę, w świat poszłyby piękne zdjęcia z "protestów" a politycy by nie wiedzieli co się #!$%@? dzieje.

Jak ktoś ma chęci i możliwości żeby takie ogólnopolskie wydarzenie promować to śmiało ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 32
  • Odpowiedz
@Pikaczu: tak tylko juleczki nir mogly by dryc ryja a co najwyżej sobie grzecznie stać. Polskie prawo przewiduję kary za "zakłócanie obrzędów religijnych". Chyba lepiej bylo by zalozyc wlasna ogólnopolska religie. Miejacami kultu byly by galerie handlowe, siłownię restauracje, kluby i puby, a wierzylibyśmy w jedynego slusznego Boga - Pieniądza xD
  • Odpowiedz
@Pikaczu: w zasadzie geniusz. I ta policja wyciągająca ludzi z kościołów sila()stare baby nie będą wiedziały kto swój kto obcy. Dywersja na najwyższym poziomie
  • Odpowiedz
@Pikaczu Nie przejdzie. Szury z ordo chuis zaczną BRONIĆ KOŚCIOŁKÓW. Ch tym wszystkim pisiorom w d*. W czerwcu rodzi mi się dziecko. Już teraz postanowiliśmy, że nie chrzcimy. Proponuję zaprotestować w "taki sposób". Bez wiernych ta sekta upadnie.
  • Odpowiedz
  • 6
@floojd no ale niestety to BĘDZIE zakłócanie obrzędu jakby na to nie patrzeć...
Jeśli poszłyby osoby ogarnięte i w odpowiedniej ilości to zapchają kościół po cichu i jakoś tam to zadziała, będzie ból dupy (chociaż też średnio, bo po prostu pójdzie przekaz że młodzi się rzucili do kościołów i efekt będzie odwrotny). Ale najbardziej prawdopodobne jest, że na takie akcje pójdą cwaniaki i krzykacze, z błyskawicami, transparentami (no w skrócie julki, bo
  • Odpowiedz
@Pikaczu: Wczoraj dokładnie o tym samym myślałem; D

Tylko ja wymyśliłem to tak żeby, ludzie ze strajku kobiet szli do kościołów i obstawiali je;D
np. limit w kościele to 50 osob i cyk, wchodzą szybko wszyscy i blokują dojście starym, tak przez cały dzień; D w kościele zachowują się kulturalnie, bez krzyków itd.;D

Robią taki cichy protest żeby nie dopuścić do kościoła wyborców pisu;D
  • Odpowiedz
w kościele może być 1 osoba na 15m2. I pokrzyczone.


Nikt tego nie pilnuje. Ale może w tym ograniczeniu jest sposób na protest. Wbija 50 osób do kościoła i zamykają drzwi, a stare baby niech stoją na zewnątrz. I figa z makiem zamiast 2 dyszek od babci na tacę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz