Wpis z mikrobloga

Odwiedziła mnie dzisiaj moja eks różowa, każdego dnia żałuję że postanowiłem zakończyć ten związek. Po wszystkim strasznie się zmieniła. Wali po nochalu i pogrążyła się w życiu chwilą. Okazało się, że chciała tylko skoczyć na benka po czym od razu wyszła z domu i zablokowała mnie wszędzie. Siedzę jak debil paląc 2 paczkę fajek i płacząc przy Vipok. Będzie magik #!$%@?, nigdy nie wchodź w relacje z #!$%@?ą Mireczku. Brakuje mi żeby się do kogoś przytulić i poczuć się zrozumianym.
#zwiazki #seks #milosc #uzaleznienie
  • 38
@familypet: 22
@MrPawlo112: Jak byliśmy razem to była uroczą wydziabaną babą z różowym włosem, ale z planami na przyszłość, marzeniami etc. Teraz została skorupa człowieka szukająca chwilowej przyjemności nie widząc konsekwencji.
Może głupie ale czuję się trochę odpowiedzialny.
@2-Fenyloetyloamina: Jak już jestem blisko tego żeby przejść do normalnego życia nad tym wszystkim to pojawia się spod ziemi, a ja nie potrafię odmówić. Czuje się przez chwilę niesamowicie szczęśliwy, tylko żeby kilka sekund później zmierzyć się z rzeczywistością.
@blond_lok: Tak
@familypet: Jestem knurem 135kg ale raczej socjalnym, kompleksy nie pozwalają mi wejść w nową relację bo boję się zostać skrzywdzonym. Zakończyłem to bo na imprezie #!$%@? przyssała się