Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam 23 lata i wstydliwy problem dlatego piszę z anonimowego. Otóż porobiłem sobie badania gdyż zauważyłem na przestrzeni miesięcy spadek libido do takiego stopnia że stosunek płciowy nie jest mi wgl potrzebny gdzie około 2 lata temu robiłem wszystko co się ruszalo
Estradiol 14 zakres od 11 do 44
Prolaktyna 6 zakres od 2,58 do 18
Testosteron 312
I wolny testosteron 10,32 pq/ml zakres od 9,1 do 32.
Dodam że ćwiczę siłowo 4 razy w tyg. Miska wyliczona aktualnie 3000kcal, żadnych używek. Gdzie mogę szukać problemu? Sen również 7-8h minimum dziennie. Pozdrawiam i liczę na jakieś wasze opinie
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6052165b2f2b84000aacc083
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8
@wiera87 wysoce prawdopodobne przetrenowanie i zmęczenie materiału. Pamiętaj że ćwicząc regularnie stymulujesz układ nerwowy i hormonalny. Przeładowanie endorfinami często wysyca receptory opioidowe prowadząc do różnych zaburzeń. Odpocznij trochę i zobacz czy wróci do normy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Przeładowanie endorfinami często wysyca receptory opioidowe prowadząc do różnych zaburzeń.


@drT100: dasz link do czegoś rzetelnego o tym, że ćwiczenia powodują "różne" zoburzenia wynikające z wysycenua receptorów opioidiwych endirfinami? Bo takiego usprawiedliwienia lenistwa, to jeszcze nie widziałem....