Wpis z mikrobloga

Chcę się liczyć - Spis powszechny - czas pokazać, w co naprawdę wierzymy

Jeśli nie masz wątpliwości, że należysz do konkretnego wyznania, wybierz je z listy. Warto zaznaczyć – chrzest (np. w Kościele katolickim) nie oznacza, że musisz podawać się za jego członka / członkinię. Odpowiadaj tak, jak się czujesz. Pytanie o wyznanie to pytanie o poczucie przynależności.

Jeśli jesteś osobą bezwyznaniową, agnostykiem / agnostyczką lub ateistą / ateistką, wybierz opcję „nie należę do żadnego wyznania”.


Strona akcji: https://chcesieliczyc.pl/

#ateizm #agnostycyzm #neuropa #4konserwy #polska #bekazkatoli #pedofilewiary #antyklerykalizm
Tom_Ja - Chcę się liczyć - Spis powszechny - czas pokazać, w co naprawdę wierzymy

...

źródło: comment_16158945359slfDkHmZZj1uvBvU653hr.jpg

Pobierz
  • 12
@Niedzwiedzmin: Spis odbywa się w formię hybrydowej tak jak było to przy spisie rolnym. Główną formą jest spis przez internet samemu, kolejną formą jest telefon od rachmistrza lub list a w ostateczności dopiero wizyta w domu. :P
@Niedzwiedzmin: w twoim obowiązku jest udzielenie odpowiedzi. Masz kilka możliwości np. spis przez internet, telefonicznie lub bezpośrednio u urzędnika. Czas trwania od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku, więc coś długie to twoje rozwolnienie musiałoby być. Jest też stosunkowo wysoka kara za odmowę udzielenia informacji. Nie wiem jak jest ze składaniem fałszywych informacji, ale pewnie nikt tego drążył nie będzie.