Wpis z mikrobloga

@pablo397: Wszystkie najlepsze mechaniki tych wszczepów zostały usunięte. O ile jeszcze rozumiem, że ostrza modliszkowe w finalnej wersji gry nie pozwalają na chodzenie po ścianach, to nie potrafię zrozumieć czemu monostruna nie jest narzędziem hackerskim. Chociaż i tak wydaje się przyjemniejsza w użyciu od ostrzy modliszkowych i ich dwóch animacji
to nie potrafię zrozumieć czemu monostruna nie jest narzędziem hackerskim.


@Exenex: ja potrafię zrozumieć - wymagało to czasu i nakładów, których jak wiadomo redom zabrakło. co innego hackowanie z ukrycia jakiegoś pojedynczego gangusa a co innego dynamiczna reakcja otoczenia - co gdy gangusy zobaczą ze kogos tak hakujemy? czy automatycznie zrywa to hakowanie czy nie? co gdy ktos zacznie do nas strzelac podczas takiego ataku hakerskiego? co z przeciwnikiem gdy przerwiemy
@Exenex: monostruna minus za krótki zasięg i słaby dmg - strasznie się trzeba namachac ta "linką z dupy" jak to Cesar nazwał, kiedy z nim walczyliśmy
Modliszki minus za zacinająca się zbyt długa animacje fatality - ile to razy podnosiłem do góry powietrze i w tym czasie obrywałem od innych gangusów...
Pięści goryla - niezbędne tylko do walk bokserskich, bez nich nie ma co podchodzić nawet. Poza walkami uzylem parę razy,